YOLA UZANAN AĞAÇ TEHLİKE SAÇIYOR!
SİNOP MİLLETVEKİLİ DR. NAZIM MAVİŞ’TEN İL ÖZEL İDARESİ’NE ZİYARET
ÇOCUKLAR HAYALLERİNDEKİ HEDİYELERE KAVUŞTU
ŞEVKİ ŞENTÜRK KÖPRÜSÜ YENİDEN HİZMETE AÇILDI
Bu haber 07 Aralık 2011, Çarşamba 18:41 tarihinde eklendi. 1581 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bayan ve çocuk taraftarlara duyuru - Manisaspor

Bayan ve çocuk taraftarların ücretsiz olarak maça girmesi hakkında Kulüpten resmi açıklama geldi
Bayan ve çocuk taraftarlara duyuru - Manisaspor Bayan ve çocuk taraftarların ücretsiz olarak maça girmesi hakkında Kulüpten resmi açıklama geldi.

 

İşte resmi açıklama..

''8 Aralık Perşembe günü saat 20:30'da Beşiktaş ile oynayacağımız Spor Toto Süper Lig 14. Hafta karşılamasını kadın ve çocuk tribününde izlemek isteyen bayan ve 16 yaş altı taraftarlarımız davetiye biletleri, bugün Manisaspor Store Çarşı Şubesi'nde kurulan gişeden temin edilebileceklerdir.''

 

Kadınlar ve 16 yaş altı çocukların, Spor Toto Süper Lig'deki maçlara ücretsiz olarak girebilmesi projesindeki uygulama esasları şöyledir:
 
- Proje, 2011-2012 sezonunda sadece Spor Toto Süper Lig maçlarında ve ''34 Haftalık Lig Grubu'' maçlarında geçerli olacaktır.
-Uygulama sadece ev sahibi takımın taraftarına ayrılan tribünlerde geçerli olacak. Bilet alarak rakip takımın tribününe giren kadın ve çocuklar, yetkililerce stad dışına çıkarılacaktır.
- Kadın ve 16 yaş altı çocuklar kendileri için özel olarak bastırılacak mavi davetiye niteliğindeki biletleri kullanacaktır.
- Maçları ücretsiz seyredecek kadın ve 16 yaş altı çocuklar, kendilerine ayrılacak davetiye niteliğindeki biletleri, Manisaspor Store Çarşı Şubesi'nde kurulacak gişeden temin edebilecektir.
- Kadın ve 16 yaş altı çocukların biletlerini temin edecekleri gişe bugün saat 19:00'a kadar faaliyet gösterecektir.
- Kadın ve 16 yaş altı futbolseverler davetiyelerini, bu gişeden üzerinde vatandaşlık numarası bulunan kimlik fotokopilerini vermek kaydıyla alabilecektir.
- Gişede kesinlikle kimlik fotokopisi çekilmeyecektir.
- Kadın ve 16 yaş altı çocuklar, kendileri için ayrılan turnikeden, TC Kimlik kağıtlarını ve davetiyelerini göstererek girebilecektir.
- 16 yaş altı çocuklar, biletlerini gişeden kimlik fotokopilerini göstererek ve yanlarında ebeveynleri olarak alabilecektir.
- Veliler soyadı tutmak kaydıyla çocuğunun kimlik fotokopisini göstererek çocuğu olmadan da gişeden alabilecektir.
- Erkek izleyiciler eşleri için maç biletlerini, eşlerinin TC Kimlik belgesi fotokopisi olmak kaydıyla alabilecektir.
- Çocuğunu bırakamayacağını söyleyerek bu tribüne bedava biletle girmek isteyen erkek velilere kesinlikle izin verilmeyecektir.
- Kadın ve 16 yaş altı çocuklar maçları, 19 Mayıs Stadyumu Kapalı Alt A Tribünü'nden, buradaki kapasitenin dolması durumunda ise Tarzan Tribün A Bloktan izleyebilecekler.
- 2011 yılında oynanacak maçları, 01.01.1996 tarihinde ve daha sonra doğmuş çocuklar, 2012 yılında oynanacak müsabakaları ise 01.01.1997 tarihinde ve daha sonra doğmuş çocuklar ücretsiz izleyebilecektir.
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © SİNOP FLAŞ HABER