Sobadan yangın çıktı
Kar Yağışı Kazalara Neden Oldu
Sinop’ta Havalimanı bölgesine yıldırım düştü
Sinop İçin Hepsi Bir Oldu
Bu haber 16 Aralık 2016, Cuma 16:37 tarihinde eklendi. 558 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan Altınkök, Pazar Ziyaretinde İlgiyle Karşılandı

Başkan Altınkök, Pazar Ziyaretinde İlgiyle Karşılandı

AK Parti Sinop Kadın Kolları İl Başkanı Nurdan Altınkök, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumartesi pazarını ziyaret ederek esnafla sohbet etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sinop Kadın Kolları İl Başkanı Nurdan Altınkök göreve geldiği günden bu yana ertesi gün seçim olacakmış gibi çalışmaya devam ediyor. Başkan Altınkök yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Sinop’un halk pazarı olan Cumartesi pazarını ziyaret etti. Pazar esnafı ile sık sık sohbet eden Altınkök, esnafın sorunlarını dinledi.

Altınkök, "Göreve geldiğim günden bu yönetim kurulumuz ile birlikte yoğun tempoyla çalışıyoruz. Bu hafta Cumartesi pazarını ziyaret ederek halkımız ile hasbihal etme imkanı bulduk. Esnafımız bizi hoş sohbetleri ile karşılayarak sorunlarını ve memnuniyetlerini anlattı. Bundan sonra pazar ziyaretlerimizi sık sık tekrarlayarak, halkımız ile daha sık bir araya gelmeyi planlıyoruz" dedi.

p class=MsoNormal>Amortisman süresi bakımından, satın alınan evlerin kiraya verildiğinde alış fiyatını en kısa sürede çıkarabildiği illerin başında Aydın gelirken, yıllık brüt kira getirisi bakımından en yüksek oranlar Aydın, Van ve Giresun'da ölçüldü.

 

İş Bankası'nın desteğiyle hazırlanan REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi ise kasımda bir önceki aya göre yüzde 0,35 artış kaydetti. Yeni Konut Fiyat Endeksi'nde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 2,89, endeksin başlangıç dönemi olan 2010 yılı ocak ayına göre ise yüzde 70,80 artış gerçekleşti.

 

Endeks, aynı ay içerisinde, İstanbul Asya yakasında yer alan markalı konut projelerinde yüzde 0,56, İstanbul Avrupa yakasında yer alan markalı konut projelerinde ise yüzde 0,24 yükseldi. Endeksin başlangıç dönemine göre ise İstanbul Asya yakasındaki projeler Avrupa yakasına kıyasla 8,9 puan fazla artış gösterdi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v