SİNOP TURİZMDE ÇEKİM NOKTASI OLACAK
Sinop’ta trafik kazası 1 yaralı
HACI ADAYLARINA MÜFTÜDEN SEMİNER
Bu haber 22 Ocak 2018, Pazartesi 16:19 tarihinde eklendi. 251 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İMAM HATİPLİLERDEN MADALYA YAĞMURU

İMAM HATİPLİLERDEN MADALYA YAĞMURU
İMAM HATİPLİLERDEN MADALYA YAĞMURU

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından 21 Ocak 2018 tarihinde Sinop Atatürk Kapalı Spor Salonunda  gerçekleşen toplam 21 sikletten oluşan Minik-Yıldız Taekwondo İl Şampiyonası gerçekleşti.

Taekwondo İl Şampiyonası’nda, Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi taekwondocular  6 altın, 1 bronz madalya alarak şampiyonada iz bıraktılar.  Şampiyonada Yıldız Erkekler 41 kg. da Hikmet Faruk Tosun, Yıldız Erkek 33 kg. da Yavuz Selim Demirci, Yıldız Bayan 47 kg. da Sena Köseoğlu , Yıldız Bayan 51 kg. da Zeynep Berre Çakmak, Erkek 30 kg. da Mehmet Emin Demirci, Erkek 36 Kg.da Fatih Emre Tosun birincilik kürsüsüne çıkarak altın madalya kazanırken , Minik Erkek 30 Kg. Muhammet Yusuf Tosun kürsüde bronz madalya alarak 3. Oldu.


2015-2016 eğitim-öğretim yılında Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ile birlikte başlatılan “Taekwondo Okulumda” proje kapsamında, Bölge Antrenörü Barış Tosun nezaretinde devam eden çalışmalar sonucunda Sinop’u Ulusal yarışmalarda temsil edecek takım seviyesine gelen İmam Hatipli taekwondocular karne sevincinden sonra kazandıkları başarı ile çifte heyecan yaşadılar.
 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v