SİNOP TURİZMDE ÇEKİM NOKTASI OLACAK
Sinop’ta trafik kazası 1 yaralı
HACI ADAYLARINA MÜFTÜDEN SEMİNER
Bu haber 14 Mart 2018, Çarşamba 15:57 tarihinde eklendi. 266 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİNOP’TAN BİR SEFER DAHA YAPILACAK

SİNOP’TAN BİR SEFER DAHA YAPILACAK
SİNOP’TAN BİR SEFER DAHA YAPILACAK Ülkemizi yurtdışında da temsil eden hava yolu şirketi olma niteliği taşıyan Türk Hava Yolları Sinop’ta Nisan ayından itibaren bir sefer daha düzenliyor.

Son yıllarda yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmeyi başaran Sinop her geçen gün daha fazla turist ağırlıyor. Artan nüfusa hitap edecek büyüyen havalimanı ile Sinop’a daha çok uçak seferi düzenlenecek. Nisan ayından itibaren Türk Hava Yolları seferlerine Sinop’ta bir yenisini ekleyecek. Düzenlenen uçuş saatleri ile Sinop’a uçakla daha fazla yolcu gelecek.
Türk Hava yolları Yetkili Acentası olan Fiyord Tour sahibi Volkan Güney Sinop’ta her geçen gün turist potansiyelinin arttığını belirtti. Güney yaptığı açıklamada;  
‘’Yakın illerden daha çok yerli turist gelmektedir. Ankara’dan, Samsun’dan, Trabzon’dan, Çorum’dan, İstanbul’dan misafirlerimiz geliyor. Turizmde her geçen gün Sinop’un potansiyeli artmakta ama otellerimiz yeterli değil ilimizin eksikleri var. Belediye olsun, kamu kuruluşları olsun yavaş yavaş tamamlamaya başladılar. Her geçen gün turizm potansiyeli artıyor. Önümüzdeki yıl Nükleer Santral Projesi var bizleri olumlu mu olumsuz mu etkileyecek hep beraber göreceğiz.  Nükleer Santral projesi ilimize turizm açısından dezavantaj olacağını düşünüyorum.  Türk Hava Yolları yetkili acentasıyız Sinop’ta, Türk Hava Yolları da önümüzdeki günlerde Nisan ayından itibaren ikinci seferini koyuyor. Şu anda buradan gidiş saatlerimiz 12:35 İstanbul’dan dönüş 10:15 görünüyor, Nisan ayı itibariyle saatler de eski tarifesine geçiyor. İstanbul’dan 8:50’de geliyor, buradan 11:15’de dönüyor, Pegasus Hava Yolları da İstanbul’dan 6:50 Sinop’tan 8:50 olarak saatlerini değiştiriyor. Türk Hava Yolları Nisan ayından itibaren ikinci uçağını koyuyor bunun ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Turizm açısından daha da iyi bir potansiyel olacağını düşünüyorum. Yine önümüzdeki yıllarda da ümit ediyoruz Ankara ve yurtdışı seferleri de Sinop’tan direkt olarak düzenlenecek bunun da çalışmaları devam ediyor’’ dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v