SİNOP TURİZMDE ÇEKİM NOKTASI OLACAK
Sinop’ta trafik kazası 1 yaralı
HACI ADAYLARINA MÜFTÜDEN SEMİNER
Bu haber 11 Haziran 2018, Pazartesi 13:08 tarihinde eklendi. 191 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

MHP İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ
MHP İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ  

Milliyetçi Hareket Partisi İftar Yemeği Düzenledi.

Erfelek İlçesi Musa Can Meydanı’nda düzenlenen iftar programına
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Ali Çakır, Milliyetçi Hareket Partisi Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy,  Milliyetçi Hareket Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanı Hasan Demir, Milliyetçi Hareket Partisi Sinop İl Kadın Kolları Başkanı Cemile Tekin, Milliyetçi Hareket Partisi Erfelek İlçe Başkanı Nahit Koca ve vatandaşlar katıldı.

Burada konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Ali Çakır;”Milliyetçi Hareket Partisi’nin düzenlemiş olduğu iftara hepiniz hoş geldiniz. Cumhur İttifakı, Millet aklı diye çıktı yola.
Tıpkı gerilmiş yaydan çıkmış ok gibi. Hilaller demetler halinde hedefe kitlenmiş. Şüphe etmeyiniz ki. Türk Milleti var olduğu sürece asla aksi bir durumda karşılaşmayacağız. Bileğimizi bükecek bir Baba Yiğit çıkmayacaktır. Yolumuzdan hiç kimse alıkoyamayacaktır. İnandıklarımızdan hiç kimse döndüremeyecektir. Millet sevdamıza kardeşlik bağlarımıza hiç kimse zarar veremeyecektir. Dünya’ya başkent Ankara’dan bakacağız ve sesleneceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye’nin bekası için 15 Temmuz gecesi ortaya koyduğu duruşu ile ülke sevdasını bir kez daha sergilemiş olup buna devam etmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin teminatıdır. Bu kutlu davaya gönül vermiş ve emek harcamış her arkadaşımın gerek meclise gerekse diğer alanlarda yapacağı daha çok katkılar vardır. Zira işimiz çok. Zamanımız dar. El ele verme zamanı dostlarım. “dedi.Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v