YOLA UZANAN AĞAÇ TEHLİKE SAÇIYOR!
SİNOP MİLLETVEKİLİ DR. NAZIM MAVİŞ’TEN İL ÖZEL İDARESİ’NE ZİYARET
ÇOCUKLAR HAYALLERİNDEKİ HEDİYELERE KAVUŞTU
ŞEVKİ ŞENTÜRK KÖPRÜSÜ YENİDEN HİZMETE AÇILDI
Bu haber 18 Ekim 2012, Perşembe 11:54 tarihinde eklendi. 35670 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinop Sokağa Döküldü Teröre Lanet Yağdı

Sinop Sokağa Döküldü Teröre Lanet Yağdı
Sinop Sokağa Döküldü Teröre Lanet Yağdı

 

Sinop Sokağa Döküldü Teröre Lanet Yağdı

Sinoplu öğrenciler şehit haberi üzerine bugün sabah saatlerinde okula girmeyerek ve tüm öğrencilerin de okula girmesini engelleyerek Uğur Mumcu Meydanında açtıkları dev bayraklarla eylem yaptı. Hakkari'nin Çukurca ilçesinde çıkan çatışmada Sinoplu Tankçı Er Bülent Yalçın'ın (21) şehit düşmesi ardından sabah saatlerinde Sinop'ta toplanan yüzlerce öğrenci terör örgütü aleyhine gösteri yaptı. Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta örgütlenen öğrenciler farkı cadde ve sokaklardan Uğur Mumcu Meydanı'na akın etti. Elerinde ki Türk bayrakları, sloganlar, ıslıklar ve alkışlarla terör örgütünü lanetleyen gençler, meydanda toplanmaları ardından iskele meydanına kadar yürüdü.

   Sinoplu Tankçı Er Bülent Yalçın'ın (21)  şehit olduğu hain saldırı sonrasında terörü kınamak ve bir şehidin memleketinin sesini duyurmak, için küçük yürekler büyük ders verdiler.
   ''Sadece bayrak asmak ya da susmak yetmez bu acıyı ifade etmeye'' diyerek uğur mumcu meydanında dev bayraklar açıp, "Vatan sana canım feda", "Her Türk asker doğar", "Şehitler ölmez vatan bölünmez”” Apo’nun p....leri yıldıramaz bizleri” şeklinde sloganlar attılar.
    Küçük yüreklerin bu büyük vefasına etrafta bulunan vatandaşlar alkışla destek verirken sürücüler de korna çalarak katıldı. Burada İstiklal Marşı okuyan gençler, daha sonra polisin aldığı geniş güvenlik önlemleri altında valilik önüne yürüdü. Gençler uzun süre meydanda terörü lanetledi. 

Haber:Songül Korkmaz

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © SİNOP FLAŞ HABER