SİNOP TURİZMDE ÇEKİM NOKTASI OLACAK
Sinop’ta trafik kazası 1 yaralı
HACI ADAYLARINA MÜFTÜDEN SEMİNER
Bu haber 12 Temmuz 2018, Perşembe 16:46 tarihinde eklendi. 156 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SEVGİ EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLAR SÜNNET OLDU

SEVGİ EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLAR SÜNNET OLDU
SEVGİ EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLAR SÜNNET OLDU  
Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk  Evleri Müdürlüğü bünyesindeki evlerde kalan çocukların sünnet düğünü gerçekleşti.

 

Tarihi Paşa Tabyalarında düzenlenen sünnet düğünü Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş’in selamlama konuşması ile başladı. Ardından Vali Köksal Şakalar, hazırlanan pastayı  sünnet olan 10 çocuk ile birlikte kesti. Pasta kesilmesinin akabinde İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in tarafından  dua edildi. Sünnet olan çocuklarla ilgilenen Vali Köksal Şakalar, çocuklara hediyesini takdim etti. Birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 Pasta kesilmesi ve dua edilmesinin ardından davetlilere ikramda bulunuldu. Katılımın yoğun olduğu sünnet düğününde dağıtılan hediyeler ve gördükleri ilgi ile  mutlulukları gözlerinden okunan çocukları canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk  Evleri Müdürlüğü bünyesindeki evlerde kalan çocukların sünnet düğününe Vali Köksal Şakalar’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş, Doğa Koruma ve Milli Parklar. 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, Sinop Defterdarı Naci Günaydın, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş,  AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Nurdan Tekin Altınkök, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personelleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v