SİNOP TURİZMDE ÇEKİM NOKTASI OLACAK
Sinop’ta trafik kazası 1 yaralı
HACI ADAYLARINA MÜFTÜDEN SEMİNER
Bu haber 18 Ağustos 2018, Cumartesi 12:24 tarihinde eklendi. 153 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FUTBOLUN EFSANELERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR

FUTBOLUN EFSANELERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR
FUTBOLUN EFSANELERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Sinop’a davet edilen Futbolun Efsaneleri Sinoplu gençler ile buluşacak.

Aktif futbol hayatına nokta koyan Ali Gültiken, Ergün Penpe, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin’in katılımıyla 28-29 tarihleri arasında Sinop’ta “Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor” projesi gerçekleşecek.

Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor” projesi, gençlerin, aktif futbol hayatına nokta koyan efsane futbolcularla beraber vakit geçirmeleri, spora karşı ilgilerinin artması, spora teşvik edilmesi, gençlerin sosyalleşmesi ve Ceza ve İnfaz kurumlarında hükümlü ve tutuklu bulunan gençlerin sosyal rehabilitasyonuna katkı sunulmasını amaçlıyor.

Programın ilk gününde, efsane milli futbolcular, gençler ile panelde buluşacak ve aktif spor hayatları süresince sahip oldukları tecrübeleri paylaşacaklar. Panelin ardından şehir merkezinde bulunan efsane futbolcular halkla bir araya gelecekler ve ardından da gösteri maçı oynayacaklar. Programın ikinci gününde ise efsane futbolcular, Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu ve hükümlü gençler ile bir araya gelecekler. Cezaevinde gerçekleştirilecek programda da efsane futbolcular, düzenlenecek olan bir panelde tutuklu ve hükümlü gençlerle bir araya gelecek ve bir gösteri maçı yapacaklar.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v