Tersanespor Gençliğe Umut Oluyor
Gezici Film Festivali, İkinci Durağı Sinop’ta
1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası
Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş
Bu haber 22 Kasım 2018, Perşembe 12:43 tarihinde eklendi. 185 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TOLGA KARA, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

TOLGA KARA, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ
TOLGA KARA, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ  Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, muhtarlar ve basın mensupları ile bir araya geldi.

Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübünde gerçekleşen toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara’nın yanı sıra, Sinop CHP Milletvekili Barış Karadeniz, Sinop CHP İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, Muhtarlar ve Basın Mensupları katıldı.

Burada açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara; “Bilindiği üzere 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanımız Aysun hanım, belediye meclis aday adaylığı için istifa etmişti. Sonrasında yapılan yönetim kurulu toplantısında şahsıma bu kıymetli görev layık görülmüştür. Bu vesile ile şahsıma merkez ilçe başkanlığını layık gören herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Sinop CHP Milletvekili Barış Karadeniz ise burada yaptığı açıklamada; “Öncelikle herkese teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz. İlçe Başkanım Tolga Kara, ilk ilçe başkanı olduğu gün bana bir soru sordu. Bende ilçe başkanlığından geldiğim için ne yapmamız gerekiyor diye soru sordu. Bende ona başta muhtarlara kendisini anlatması gerektiğini söyledim. Bu işin kuralı muhtarlarımızla olan irtibattan geçiyor. Onun için o da aynı şekilde yoluna devam ediyor. Çok değerli kardeşimizdir kendisi. Ben baktığım zaman kendi ilçe başkanlığımı, Tolga başkanımda görüyorum. Onun için bu çıktığı yolda ona başarılar diliyorum.”dedi.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v