Tersanespor Gençliğe Umut Oluyor
Gezici Film Festivali, İkinci Durağı Sinop’ta
1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası
Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş
Bu haber 07 Aralık 2018, Cuma 16:15 tarihinde eklendi. 224 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HABER 57 GAZETESİ 18 YAŞINDA

HABER 57 GAZETESİ 18 YAŞINDA
HABER 57 GAZETESİ 18 YAŞINDA  Sinop’ta 7 Aralık 2001 tarihinde yayın hayatına başlayan ve günlük olarak yayımlanan yerel Haber 57 gazetesi 18. yaş gününü kutladı.

Tuzcular Caddesi’nde bulunan Haber57 gazetesi bürosunda gerçekleştirilen kutlama programında doğum günü pastasını gazetenin İmtiyaz Sahibi Osman Aksu ile gazetenin çalışanları birlikte kesti. Haber 57 gazetesinin kuruluşunun 18. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Osman Aksu, Haber 57’inin yerel bir yayın organı olarak 18 yıldır Sinoplu okurlarıyla yoluna devam ettiğini söyledi.

Kuruluş yıl dönümü nedeniyle yaşadığı memnuniyeti ifade eden Aksu, “Sinop’ta herkes tarafından takip edilen tarafsız, doğru ve ilkeli bir gazetecilik anlayışı ile kamuoyunda yaptığımız haberlerle okuyucularımızla paylaşıyoruz. Yerelde bir gazete çıkarmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ancak taşıdığımız sorumlulukla yolumuza devam etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Kurulduğu günden bugüne bizlerle çalışan meslektaşlarımıza ve emeği geçenlere şükranlarımı iletiyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Kutlama programına, Sinop Belediyesi Başkan Vekili Rahmi Balfidan, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Sinop Vitrinhaber Kurucusu Serhat Özşahin,
ve Sinop’ta ulusal ve yerel basında görev yapan gazeteciler katıldı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v