SİNOP TURİZMDE ÇEKİM NOKTASI OLACAK
Sinop’ta trafik kazası 1 yaralı
HACI ADAYLARINA MÜFTÜDEN SEMİNER
Bu haber 08 Aralık 2018, Cumartesi 12:55 tarihinde eklendi. 108 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YILDIZ’DAN BASIN MENSUPLARINA ZİYARET

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YILDIZ’DAN BASIN MENSUPLARINA ZİYARET
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YILDIZ’DAN BASIN MENSUPLARINA ZİYARET  Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Davut Kaya, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, Sinop’a atanması ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetine iade-i ziyarette bulundu. Cemiyette 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Gazetemiz İmtiyaz sahibi Osman Aksu ve cemiyet üyeleri tarafından karşılanan Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, basın mensupları ile uzun süre sohbet etti.  

Sinop’a atanması ardından kendilerine gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında iade-i ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, böylelikle bir anlamda kurumlar arası diyalogun gelişmesine katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Yıldız; “Sinop’a atanmamız ardından güzel bir nezaket ziyareti ile bizleri onurlandıran cemiyetinizin saygıdeğer başkanı ve yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı iletiyorum. Biz de bu kapsamda bizlere hayırlı olsun ziyaretine gelen STK’lara, kamu kuruluşlarına iade-i ziyaretlerde bulunarak kurumlar arası diyalogun gelişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu ziyaretimizde bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sonuçta hepimizin amacı, vatana ve millete hizmet etmek. Bizler de eğitim camiası olarak, bakanlığımızın direktifleri doğrultusunda çocuklarımıza en iyi şekilde hizmet etmenin mücadelesini veriyor olacağız” dedi.

Ziyaret sonunda Cengiz Demirel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yıldız ve Kaya’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v