Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Cezaevi Restorasyon Çalışmaları Başlıyor
Karantina Günleri Sona Erdi
Sağlıkta Bir Güçlü Adım Daha
Bu haber 14 Aralık 2018, Cuma 13:44 tarihinde eklendi. 276 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİNOPSPOR’A TARAFTAR DESTEĞİ GELDİ

SİNOPSPOR’A TARAFTAR DESTEĞİ GELDİ
SİNOPSPOR’A TARAFTAR DESTEĞİ GELDİ  
Maddi olarak zor bir süreçten geçen
 Bölgesel Amatör lig (BAL) 4.gurup takımı Sinopspor’a taraftar desteği geldi.

Uğur Mumcu meydanında toplanan bir gurup Sinopspor taraftarı,  gönül verdikleri takımlarının iş adamları ve siyasiler tarafından yalnız bırakıldıklarını ileri sürerek ,”Ekonomik olarak büyük bir sıkıntı içerisine düşen takımımıza hiç kimse sahip çıkmıyor. Sezon başında söz veren bazı iş adamları ve siyasilerin sözlerinde durmamaları nedeniyle  takımımız dağılma noktasına gelmiştir.”diyerek, Sinopspor’a sahip çıkılması gerektiğini belirttiler.

Sinopspor kuzeyliler gurubu adına basın açıklaması yapan Mustafa Parlak; “Bizler SinopSpor Kuzeyliler Taraflar Kulübü olarak 2009 yılından beri Sinop Spor tribünlerinde faaliyet göstermekteyiz. Bu sezon itibari ile kulübümüzün içinde bulunduğu durum bizleri deriden üzmektedir. Sezon başında bazı iş adamları ve siyasilerin verdikleri destek sözünü tutmamaları yüzünden Futbol A Takımımız dağılma noktasına gelmiştir.

SinopSpor Kulübümüzün şuan acil ihtiyacı olan futbolcu ve teknik ekip alacakları her deplasman karşımıza çıkan otobüs ihtiyacı yemek ve diğer ekipmanları giderleri karşılanabilmesi destek talebinde bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi SinopSpor’un tek gelir kaynağı olan Otopark gelirleri bu ihtiyaçların binde birini bile karşılamıyor. Bu konuda başta Sinop Milletvekilimiz, Sinop Valiliği Sinop Belediye Başkanlığı, Sinop’tan para kazanan İŞ Adamları Siyasi Partiler ve Sinoplu Esnaflarımızın biran önce taşın altına ellerini koymaları gerekmektedir. Yıllardır Sinop’umuzun kanayan yarası olan bu sahipsizlik artık son bulmalı ve bu güzel şehrimizin Futbol takımını üst liglere taşımalıyız. Bizler Sinop Sporumuz’a destek olacak ,her türlü kuruma iş adamlarına ve siyasilerimize teşekkür ederiz.”dedi.

Basın açıklaması sonrasında taraftarlar ” Sinop uyuma takımına sahip çık “sloganı attılar.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v