SİNOP TURİZMDE ÇEKİM NOKTASI OLACAK
Sinop’ta trafik kazası 1 yaralı
HACI ADAYLARINA MÜFTÜDEN SEMİNER
Bu haber 19 Aralık 2018, Çarşamba 16:46 tarihinde eklendi. 111 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BARIŞ AYHAN VE EKİBİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

BARIŞ AYHAN VE EKİBİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
BARIŞ AYHAN VE EKİBİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ  Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan adayı Barış Ayhan yerel seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan adayı Barış Ayhan yerel seçim çalışmaları kapsamında Haber57 ve Flashaber gazeteleri İmtiyaz sahibi Osman Aksu ve çalışanlarını ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Belediye Başkan adayı Barış Ayhan ziyaret kapsamında yaptığı açıklamada; “


Bugün burada 31 mart seçimlerine yönelik olarak seçim çalışmasının startını verdik. Özellikle bu startı verirken ilk durak olarak yerel basını seçerek
ziyaret ettik. Sinop’un sorunlarını ve sorunlarına dair çözüm önerilerimizi ve ileriye dönük projelerimizi kendileri ile paylaştık. Ayrıca bizim göremediğimiz, onların gördüğü sorunları konuştuk. Doğal olarak Sinop’un her yerin de oldukları için,  en hücra sokaklarında bile oldukları için, Sinop’un her köşesinden haberdar oldukları için bizlerdeki eksiklikleri bizlerin göremediği onların gördüklerini paylaşmak üzere yerel basınımızı ziyaret ediyoruz. Basın milletin ortak sesidir ve basın milletin ortak sesi ise henüz sokağa çıkıp da milleti teker teker dinlemeden, halkımızı teker teker dinleyip, onlara projelerimizi anlatmadan onların sorunlarını dinlemeden önce ortak bir ses ile Sinop’a dair neler yapabileceğimizi geleceğe dair projelerimizi paylaştık. “ dedi.

Gerçekleşen ziyaret sonrası Haber57 ve Flashaber gazeteleri İmtiyaz sahibi Osman Aksu, Barış Ayhan ve ekibine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v