VALİ YARDIMCISI MURAT GİRGİN İMAM HATİP LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Sinop'un Yöresel Lezzeti Nokul Ülke Sınırlarını Aştı
Patlayan şömine paniğe sebep oldu
Bu haber 25 Şubat 2019, Pazartesi 11:14 tarihinde eklendi. 154 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU SİNOP’A GELİYOR

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU SİNOP’A GELİYOR
GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU SİNOP’A GELİYOR  

AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ nun 26 Şubat 2019 Salı günü Sinop’u ziyaret edeceğini duyurdu.

 

Son yıllarda hizmete açılan ve yapımı hızla devam eden spor yatırımlarıyla, spor turizminde bölgesinin cazibe merkezine dönüşmesi hedeflenen Sinop, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ağırlayacak.

 

“Bakan Kasapoğlu Sinop’ta Yoğun ve Verimli Bir Program İcra Edecek”

 

Konuyla alakalı açıklamada bulunan AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, bir dizi ziyaret, inceleme ve temasta bulunmak üzere Sinop’a gelecek olan Bakan Kasapoğlu’nun, Sinop’ta yoğun ve verimli bir program icra edeceğini belirtti.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Sinop programının detaylarını paylaşan İl Başkanı Uğur Giresun; “Sabah saatlerinde Ankara’dan hareket edecek olan Sayın Bakanımız ilk olarak saat 11.00’de Durağan ilçemizi ziyaret edecek. Burada esnaf ve vatandaşlarımızla selamlaşarak, gençlerimizle sohbet edecek.

Bakanımız saat 12.00’da Boyabat ilçemize hareket edecek. Burada hemşerilerimizin hizmetine sunulan Boyabat Spor Salonumuzda incelemelerde bulunacak. Bakanımız ziyaretlerinde Boyabatlı hemşerilerimizle de bir araya gelecek, hasbihal edecek.

Ardından Sinop İl Merkezine geçilecek. Saat 14.30’da Yüzme Bilmeyen Kalmasın projesinin gerçekleştiği Kapalı Yüzme Havuzunda incelemelerde bulunacak olan Bakanımız, Sinop Gençlik Merkezimizi de ziyaret edecek.

Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, saat 15.30’da yapımı tamamlanan Tenis Kortumuzda incelemelerde bulunacak.

Ardından saat 16.00’da 10 Bin kişilik Dokuzoğlu şehir stadyumunun inşa edileceği alanı ziyaret ederek, incelemelerde bulunacak.

Bakanımız ayrıca saat 17.00’da hemşerilerimizin hizmetine sunulan Masa Tenisi Salonumuzu ziyaret edecek.

Ardından saat 17.30’da Sinop’taki esnaflarımızı ziyaret edecek olan Bakanımız, vatandaşlarımızla da selamlaşacak.

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, saat 19.00’da Sinop Kültür Merkezinde gençlerimizle bir araya gelecek.

Bakanımız son olarak saat 20.00’da Sinop Üniversitesi Uygulama Otelinde, Sinop Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu temsilcileri ve üyeleriyle akşam yemeğinde buluşacak.

 

Sayın Bakanımızın teşrif edeceği programlara bizler de tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz.” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v