Tersanespor Gençliğe Umut Oluyor
Gezici Film Festivali, İkinci Durağı Sinop’ta
1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası
Traktör sürücüsünden tehlikeli dönüş
Bu haber 25 Şubat 2019, Pazartesi 14:49 tarihinde eklendi. 204 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

EYT, HEDEFE KİLİTLENDİ İSTANBUL’DA TÜREYECEKLER!

EYT, HEDEFE KİLİTLENDİ İSTANBUL’DA TÜREYECEKLER!
EYT, HEDEFE KİLİTLENDİ İSTANBUL’DA TÜREYECEKLER!

Hükümetin ısrarla gündemine almadığı emeklilikte yaşa takılan vatandaşlar, hedefe kilitlendi. Son kozlarını çekecekler. İstanbul Maltepe’de miting yapacak olan EYT’de hedef 1 milyon katılım. EYT’liler İstanbul’da türemeye hazırlanıyor.


Bir mağduriyetten dolayı her siyasi görüşten insanın bu denli güçlü bir örgütlenme içine girdiği ve kader birliği ettiği, birlikte mücadele yürüttüğü başka bir oluşum daha yoktur. Ellerinden alınan kazanılmış haklarının verilmesi için her yolu deneyen ancak bugüne kadar sonuç alamayan emeklilikte yaşa takılan vatandaşlarımız, yılmadan, kararlılıkla hak arayışlarını sürdürüyor. Onlar sesini duyurmak için toplantılar yaptıkça, dev buluşmalar gerçekleştirdikçe, muhalefet partilerini harekete geçirtip önergeler, kanun teklifleri verdirdikçe; hükümet geri adım atmamakta, EYT’nin gündemlerinde olmadığını sürdürmekte, onların hakkını iade etmemekte ısrarcı.

“SİNOP EYT’DEN DE KATILIM OLACAK”

EYT İl Temsilci Başkanı Coşkun Şeker konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Sinop olarak grubumuzla birlikte biz de katılım sağlayacağız. EYT Sinop İl Temsilciliği de önümüzdeki günlerde yoğun bir kalabalıkla alınan kararları değerlendirme toplantısı yapacak. Katılacak olan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. “ dedi. 

 

EYT SİNOP İL TEMSİLCİLİĞİ İRTİBAT NO: AYGÜN KOÇAK: 0541 860 59 95  ÇOŞKUN ŞEKER: 0554 414 06 67

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v