Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Cezaevi Restorasyon Çalışmaları Başlıyor
Karantina Günleri Sona Erdi
Sağlıkta Bir Güçlü Adım Daha
Bu haber 28 Şubat 2019, Perşembe 14:32 tarihinde eklendi. 358 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİNOP GÜÇ BİRLİĞİ DERNEĞİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

SİNOP GÜÇ BİRLİĞİ DERNEĞİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU
SİNOP GÜÇ BİRLİĞİ DERNEĞİ DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU  

Sinop Güç Birliği Derneği Başkanı Derya Kökdemir yaptığı açıklamada; “Derneğimiz olarak çok büyük işler yaptık. Binlerce insana giysi yardımı, 32 ihtiyaç sahibinin evine eşya aldık, yedi evin tadilatını yaptırdık, 8 öğrenciye burs ayarladık, 1700 öğrencinin giydirilmesini sağladık, her Ramazan ayında 200 aileye gıda yardımı yaptık, her Kurban ayında 200 aileye et ve 2 ufak çocuğumuza ilik naklinde aracılık yaptık.  Çocuklarımız şu an gayet sağlıklı olarak yaşamlarına devam etmektedir.” diyerek yapılan işlerini anlattı.

“2013 yılında kuruluşumuzdan itibaren hızla çalışmalara başladık”

Farklı alanlarda da çalışma yaptıklarını belirten Kökdemir; “Derneğimiz yardım faaliyetlerinin dışında farklı alanlarda da çalışmalar yapmaktadır. Her yıl 23 Nisan Ulusal Çocuk Bayramında, çocuk şarkıları, animasyon ekipleri ve küçük hediyelerle neşeli bir 23 Nisan geçirmelerini sağladık.  Çocuklarımızın ulusal bayramlarına ve Atalarına sahip çıkmaları bizi gururlandırmıştır. 18 Mart Çanakkale Zaferini anma adına TRT sanatçılarından oluşan koro ile aracılık yaptığımız konser, Sinop halkı tarafından çok ilgi çekmiş ve ayakta alkışlanmıştır.” dedi.

 

“MUTLULUK FESTİVALİ İLE TÜM ÜLKENİN DİKKAT ÇEKTİK”

Sinop Güç Birliği Derneğinin katkılarıyla gerçekleşen “Mutluluk Festivali” ile Sinop’un bir kez daha Tüm Türkiye’nin gözünü çevirdiği bir kent haline geldiğini dile getiren Kökdemir; “Mutluluk teması ile çıktığımız bu yolda tüm Sinop insanlarından övgü almıştır. Festivalin içinde barındırdığı, müzik, spor, sempozyumlar, sanatsal alanda yapılan heykel, resim çalışmaları gibi etkinliklerle normal bir müzik festivalinin dışına çıkarak Sinop’un kalitesi bir adım daha ileriye taşınarak tescillenmiştir. Zaman, zaman devlet kurumları ile ortak çalışmalar da imza atan Sinop güç birliği derneği tüm gücünü Sinop halkından alarak yoluna devam etmekteyiz. Sinop Halkının tam içinden çıkan Sinop güç birliği derneği, Sinop’un tüm kesimlerinden Sinop insanını içinde barındırmaktadır. Her gün biraz daha büyüyen etkinlik alanları biraz daha genişleyen Sinop güç birliği derneği Sinop halkından aldığı gücü ve güveni ile Sinop halkının her alanda mutlu olması için çabalamaya devam edecektir. 2019 yılında şu ana kadar yaptığımız etkinliklere ve kampanyalara devam edecek olan Sinop güç birliği derneği, yıla, Aydın Üniversitesi ile birlikte yapacağı bir ilçemizin köylerine yardım ve Bahçe şehir koleji ile birlikte, bir ilçe anaokulu çocuklarına oyuncak kampanyası ile başlamıştır. Bizim ilk önce emeklememizi, sonra yürümemizi ve şimdiyse koşmamızı sağlayan Sinop halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

Kökdemir konuşmasını Sinop Güç Birliği Derneği sloganıyla sonlandırdı.

 “İNSANLARIN YÜZÜNDEKİ TEBESSÜM OLUN.”

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v