Sinop Emniyetinden Önemli Uyarı
Boyabat’ta kaybolan 80’lik Ünzile nine bulundu
2. Lakerda Festivali Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi
Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Sinop’a Geliyor
Bu haber 02 Mart 2019, Cumartesi 10:25 tarihinde eklendi. 148 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Veysel Şahin Projelerini Açıkladı

Veysel Şahin Projelerini Açıkladı
Veysel Şahin Projelerini Açıkladı

AK Parti Türkeli Belediye Başkan adayı Veysel Şahin, ekibiyle birlikte Türkeli için hazırladıkları projelerini Türkeli Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen toplantı ile Türkeli halkına paylaştı.

 

31 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek Yerel Seçimlerde Türkeli Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) adayı Veysel Şahin, AK Parti Sinop Milletvekili Sayın Nazım Maviş, AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, Türkeli AK Parti İlçe Başkanı Adem Ünal ve Ayancık, Erfelek, Gerze ile Dikmen Ak Parti İlçe Başkanları ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen lansmanda Türkeli projelerini tanıttı.

 

Halkın yoğun katılımıyla düzenlenen lansmanda Türkeli Belediye Başkan Adayı Veysel Şahin, “Türkeli’ne Can Suyu Projeler” adını verdiği seçim projelerini kamuoyuyla paylaştı.

 

Lansmanda bir konuşma yapan AK Parti Sinop Milletvekili Sayın Nazım Maviş, açıklanan projelere kefil olduğunu ve tüm projelerin takipçisi olacağının sözünü verdi.

 

Kuzeyin cazibe merkezi “Türkeli” olacak

Türkeli Kapalı Spor Salonu’nda yapılan ve 22 projenin açıklandığı lansmanda Şahin; “Bu projeleri ile Türkeli’nin kuzeyin cazibe merkezi ve ülkemizin örnek ilçelerinden biri olacak” dedi.

Bölgede yerli turistlere yönelik yapılacak doğa sporları, trekking parkuru, hafif silah atış poligonu gibi projelerinin ilgi çekeceğine vurgu yapan Şahin, Türkeli'nin turizmle kalkınacağının altını çizdi.

Lansmana halkın ilgisi büyük oldu

Türkeli seçmeninin yaklaşık yarısının katılımıyla tamamlanan lansmanın bitiminde katılımcılar, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, Türkeli AK Parti İlçe Başkanı Adem Ünal, Ayancık, Erfelek, Gerze ve Dikmen Ak Parti İlçe Başkanları, Türkeli Belediye Başkan Adayı Veysel Şahin'le birlikte coşkuyla kent meydanına yürüdü.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v