SİNOP TSO, ÜYELERİ İÇİN MASAYA OTURDU
KENDİNE HAS MURAL FEST, 23 AĞUSTOS’TA SİNOP’TA
SİNOP’TA UYUŞTURUCU OPERASYONU 1 GÖZALTI
SİNOP'TA TARİHİ ESER OPERASYONU
Bu haber 08 Mart 2019, Cuma 16:45 tarihinde eklendi. 96 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İYİ PARTİ KANDİLDE İRMİK TATLISI DAĞITTI

İYİ PARTİ KANDİLDE İRMİK TATLISI DAĞITTI
İYİ PARTİ KANDİLDE İRMİK TATLISI DAĞITTI

Sinop iyi parti il teşkilatı üyeleri Regaip kandili sebebiyle seçim gezilerine bir gün mola vererek Sakarya Caddesinde kurdukları stant ile halka irmik tatlısı dağıttı.

 

Üç ayların başlangıcı mübarek Regaip Kandili sebebiyle yapılan irmik tatlısı İYİ Parti seçim bürosu önünde kurulan stantlarda İyi parti il, ilçe yönetim kurulu üyeleri tarafından vatandaşlara ikram edildi.

 

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Hasan Aslan; Regaip kandilinin birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyerek; “Mübarek Regaip Kandilimiz dolayısıyla bugün vatandaşlarımıza irmik tatlısı ikram ettik. Bu sayede vatandaşımızla hasbihal ettik kucaklaştık. Bunun gibi günler milli ve manevi duygularımızın pekiştiği günler, etkinliklerimize böyle özel günlerde, mübarek günlerde devam edeceğiz. Ülke olarak birlik beraberliğe en çok ihtiyacımız olan bir dönemdeyiz. Allah bu mübarek gecede edilen tüm duaları kabul eylesin, vatanımıza dirlik, birlik ve düzen ihsan eylesin. Tüm hemşerilerimizin mübarek Regaip Kandilini kutluyorum” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v