Sinop’ta kayıt dışı istihdamla mücadele
“Bu Toplantı Meşru Değildir” dedi, toplantıyı terk etti
Açık Kapı Biriminde Başvurulara 7 Gün İçinde Cevap Alınıyor
Hem Kadına Hem Eğitime Destek Kermesi
Bu haber 08 Mart 2019, Cuma 16:49 tarihinde eklendi. 143 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MEHMET UZUN BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

MEHMET UZUN BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
MEHMET UZUN BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Erfelek Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Uzun Basın Açıklaması gerçekleştirdi. 

 

Erfelek Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Uzun, Erfelek’te bir restoranda basın mensupları ile bir araya gelerek projeleri hakkında bilgiler verdi. 

 

 

Erfelek Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Uzun burada yaptığı açıklamasında; “Koltuğa oturmadan önce halk toplantısıyla koltuğa oturacağım. Tabi halk toplantısını şunun için önemsiyorum. Halkın içinde bir belediye başkanı halk toplantısıyla koltuğa oturmalı diyorum. Onun için önce halk toplantısı diyorum. Bu toplantıyı gençlerimle ve kadınlarımızla ayrı ayrı diyorum.  İlk koltuğa oturduğum zaman tabi ki önce insanlarımızın dertlerini, sıkıntılarını dinledikten sonra o toplantıda ortaya çıkan insanlarımızın, halkımızın beklentilerine göre ilk günlerime bunların isteklerini yaparak yerine getirmek istiyorum. bunun yanında tabi büyük projelerimizin başlangıcını da başlatmış olacağız. İlk başlangıçta koltuğa oturduktan sonraki ilk hedefim ilçemizin halk toplantısında halkımızın bize ilettiği sorunların çözümü için ilk zamanlarımı onun için harcayacağım. Erfelek’in en çok ihtiyacı olan şey insanlarımızı geziyorum dolaşıyorum. İnsanlar iş istiyorlar. Doğalgaz istiyorlar. En çok istedikleri gençlerin iş sorunu halkımızın en çok istediği bu.  Bu konuda planımız ben hep söylüyorum toplantılarım da da biz varlık içinde yokluk yaşayan bir ilçeyiz, bir halkız. Bizim doğal güzelliklerimiz doğal varlıklarımız 3700 nüfusa değil 13700 nüfusa yetecek sizin dediğiniz gibi doğal zenginliklerimiz var. Onun için en büyük projelerimizden bir tanesi turizmle alakalı karasu vadisi projesi. Karasu vadisi sağında ve solunda millet bahçesi ve turizm çarşısı olmak koşuluyla turizm tesisleri kurarak Erfelek’e girmeyen o şelaleye giden turistleri biz esnafımızı yol kenarına indirerek turizm çarşısının amacı o zaten onun için çok önemsiyorum. Esnafımızı yol kenarına indirerek orda Erfelek’in burada olduğunu hissettirmek. Yol boyunda gerçekten turizme, turistlere dikkatini çekecek şekilde hizmet verip böyle bir hale getirmek istiyorum. Bunu yaptığımız zamanda gerçekten hem halkımız hem esnafımız hem gençlerimiz iş sahibi olacaktır. Hem de bol kazançlar sağlayacaktır diye düşünüyorum. “ dedi. 


Basın açıklamasının ardından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması sebebiyle restoranda bulunan kadınlara ve kadın gazetecilere karanfil dağıtıldı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v