SİNOP TURİZMDE ÇEKİM NOKTASI OLACAK
Sinop’ta trafik kazası 1 yaralı
HACI ADAYLARINA MÜFTÜDEN SEMİNER
Bu haber 08 Mart 2019, Cuma 16:50 tarihinde eklendi. 63 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HİLMİ KURU MUHTARLIK BÜROSU AÇILIŞI YAPTI

HİLMİ KURU MUHTARLIK BÜROSU AÇILIŞI YAPTI
HİLMİ KURU MUHTARLIK BÜROSU AÇILIŞI YAPTI

Korucuk Mahallesi Muhtar Adayı Hilmi Kuru, Korucuk bölgesinde muhtarlık bürosunun açılışını yaptı.

 

Açılışta ikramlarda bulunan Kuru ve yardımcıları, mahalle sakinlerinden gelen tebrikleri kabul ederek kameralara açıklamada bulundu.

<iframe width="100%" height="450" src="https://www.youtube.com/embed/kXpDQu-xjJ4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Kuru konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Seçime 25 gün kala büromuzun açılışını yaptık. İnşallah kazanacağız, kazandıktan sonra muhtarlık bürosu olarak devam etmek istiyoruz. Burası geçici büromuz. Kazandığımızda muhtarlık olarak sabit bir yer yapmayı düşünüyoruz köyümüze. Bizden sonraki muhtarların da aynı büroyu kullanmasını istiyoruz.” dedi.

“HEYETİMİZLE HER AY DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI YAPACAĞIZ”

Muhtar olduktan sonraki planlarına değinen Kuru; “Her ay heyetimizle birlikte değerlendirme toplantıları yapacağız. Mahallemizin sorunlarını dinleyeceğiz. Nerde sorun varsa canla başla o sorunları gidermek için yeni belediye başkanımızla birlikte çalışacağız” dedi.

Projeleri hakkında sorulan soruya cevap veren muhtar adayı Kuru; “Mahallemizde doğalgaz çalışmalarımız başladı ama şuanda gecikiyor, acil bir şekilde doğalgazın bütün köye yayılması gerekiyor. Bir de mahallemiz çöplerle dolu. O çöplerin toparlanması ve o çöplerin yer altına indirilmesi.” dedi.

 

“BELEDİYEDEN PAZARYERİ İSTEYECEĞİZ”

 

Muhtar olduğunda Korucuk mahallesine Pazar yeri sözü veren Kuru; “Belediyeden Pazar yeri isteyeceğiz. 18 evler bölgesindeki Pazar yerinin kaldırılıp mahallemize kurulmasını isteyeceğiz. Ayrıca mezar yerimiz dolmak üzere, mezar yeri projemiz de var” diyerek sonlandırdı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v