Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın
Sinop’ta çocuklar üçüncü kez sokakta olmanın tadını çıkardılar
Korona Virüs Balık Fiyatlarını Düşürdü
Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Bu haber 09 Mart 2019, Cumartesi 12:39 tarihinde eklendi. 224 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İYİ Parti 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Karanfil Dağıttı

İYİ Parti 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Karanfil Dağıttı
İYİ Parti 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Karanfil Dağıttı

İYİ Parti Sinop İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Sinoplu kadınlara kırmızı karanfil dağıtarak günlerini kutladı.

İYİ Parti Seçim bürosu önünde Sinoplu kadınlara karanfil dağıtan İYİ Partili Yöneticiler, Sinoplu kadınların 8  Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı. 

Konuyla İlgili konuşan İYİ Parti Sinop İl Başkanı Hasan Aslan; “Kadınlar Günü, toplumun yapı taşı olan kadınların, eşit haklar sağlanması yolunda atılan adımların simgesi olarak önemli bir gündür. Ancak kadın bir gün değil her gün hatırlanmalı, herhangi bir ayrım yapılmaksızın toplumun olmazsa olmazı oldukları her anlamda gösterilmelidir. Kadınlarımız sadece evin içinde değil iş ve toplumsal hayatımızda da çok önemli bir role sahiptir. İhtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr kadınlarımızdır. Bu vesile ile başta toplumun yapı taşı, umudun ve barışın temsilcisi kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v