SİNOP TSO, ÜYELERİ İÇİN MASAYA OTURDU
KENDİNE HAS MURAL FEST, 23 AĞUSTOS’TA SİNOP’TA
SİNOP’TA UYUŞTURUCU OPERASYONU 1 GÖZALTI
SİNOP'TA TARİHİ ESER OPERASYONU
Bu haber 14 Mart 2019, Perşembe 14:14 tarihinde eklendi. 99 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ALİ ÇÖPCÜ: “SİNOP’UN TAMAMINA ADİL BİR ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİM”

ALİ ÇÖPCÜ: “SİNOP’UN TAMAMINA ADİL BİR ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİM”
ALİ ÇÖPCÜ: “SİNOP’UN TAMAMINA ADİL BİR ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİM”

Seçim ziyaretlerine resmi kurumlar ve mahalle ziyaretleriyle devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Sinop Belediye Başkan Adayı Ali Çöpcü, Yatırımların aktarılmasında tüm mahallelere eşit imkan tanınacağını belirtti.

 

 

Seçim çalışmalarına sabahın erken saatlerinde başlayan Ali Çöpcü, resmi kurumlar ve ev ziyaretleriyle seçmenle birebir iletişim kuruyor.


Seçim gezileri kapsamında İŞKUR, Sinop Adliyesi, Havalimanı, Engelsiz Yaşam Merkezi, Huzurevi ve Hükmet Konağını ziyaret eden Ali Çöpcü, burada kurum çalışanlarıyla sohbet etti.“KAMU KURUMLARI YEREL YÖNETİMLERİN PAYDAŞIDIR”

Sinop’u tüm kurumlarla işbirliği halinde ortak akılla yöneteceklerini belirten Ali Çöpcü, “Ziyaret yerlerimizde kurum amirlerimiz ve çalışanlarımızın görüş ve önerilerini alıyoruz. Onları dinliyoruz. Yapılan ve yapılması amaçlanan çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kamu kurumlarımız yerel yönetimlerin paydaşıdır. Onların katkısı bizim için çok önemli” dedi.“MAHALLELERİMİZİN HEPSİNE EŞİT HİZMET SAĞLAYACAĞIZ”


Seçim çalışmaları kapsamında Bostancılı mahallesini de ziyaret eden Ali Çöpcü, Mahalle sakinlerinin beklenti ve isteklerini dinleyerek, projelerini paylaştı.

Bostancılı’nın 1 Nisan’dan itibaren mahalle statüsü kazanacağını hatırlatan Ali Çöpcü, mahalledeki imar planlamasının hızlıca yapılarak, altyapı-üstyapı ve doğalgaz çalışmalarına başlanacağını belirtti.
Yatırımların aktarılmasında tüm mahallelere eşit imkânın sağlanacağını belirten Ali Çöpcü, “Bizler, her şeyden önce Sinop’u imar etmek için, geliştirmek için, kalkındırmak ve huzura kavuşturmak için çalışacağımıza söz veriyoruz. Bu inançla Mutlu kentimizi, yaşanılabilir bir kent haline dönüştürmek için çalışacağız. Bizler bu şehri, bu şehirde yaşayanlarla birlikte yöneteceğiz. Hemşerilerimize karşı bütün hizmetlerimizde adil olacağız. Hizmetlerin ulaşması noktasında her mahallemize eşit imkan sağlayacağız. Sinop’un tamamına adil bir şekilde hizmet edeceğim.” dedi.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v