Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Cezaevi Restorasyon Çalışmaları Başlıyor
Karantina Günleri Sona Erdi
Sağlıkta Bir Güçlü Adım Daha
Bu haber 09 Mayıs 2019, Perşembe 14:15 tarihinde eklendi. 164 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BFM AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİNİ TAMAMLADI

BFM AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİNİ TAMAMLADI
BFM AVRUPA BİRLİĞİ PROJESİNİ TAMAMLADI

BFM (İngiliz Mobilya Üreticileri) Nisan ayında, engellilere destek vermek için danışmanlara eğitim veren KOBİ'lere yönelik Eramus+ tarafından finance edilen Avrupa Birliği Projesini tamamladı.

İngiltere, İspanya, Portekiz ve Türkiye'den  Sinop Spastik Çocuklar Derneği’nin de katıldığı ortak kuruluşlar, ilgilenen kişilerin başlangıçta misafir olarak giriş yapabilecekleri ve şu linkten http://bit.ly/supportAbility_e-course erişilebilecek bir çevrimiçi öğrenme platform oluşturmak için birlikte çalıştı. Kapsamlı araştırmalar yoluyla, platform hem fiziksel hem de sosyal olarak nasıl kapsayıcı bir ortamı aratılacağına dair bilgiler içeriyor.

 

SupportAbility kursu, Kasım 2018 - Şubat 2019 tarihleri arasında İspanyol ve İngiliz öğrencilerin bir araya geldiği bir öğrenme etkinliğinde Beeston, Nottingham'daki WEBS Eğitim Merkezinde pilot olarak uygulandı. Kurs, öğrencilerin engelli kişilerin karşılaştığı sorunları anlamalarına yardım eden bir haftalık kurs ve ardından çevrimiçi bir eğitimden oluştu. Program, dönütlerin çoğunlukla olumlu olduğu bir geribildirim haftasıyla sona erdi ve nasıl başarılı bir danışman olunacağının bilgisi ve farkındalığı ile donanmış olan öğrenciler engellilerin ihtiyaçlarına yönelik artık daha duyarlı olduklarını belirttiler.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v