Türkiye'nin En Yaşlı İli Sinop’ta Vatandaşlar Koronavirüs Kuralına Uyuyor
MAHSUR KALAN KEÇİ UÇURUMDAN DÜŞEREK TELEF OLDU
SİNOP BELEDİYESİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SU FATURALARINI ERTELEDİ
Sinop’ta Ateş Ölçerli Trafik Kontrolü
Bu haber 14 Mayıs 2019, Salı 13:24 tarihinde eklendi. 189 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

VAİLLANT GROUP SİNOP’TAKİ YETKİLİ SATICILARI ZİYARET ETTİ

VAİLLANT GROUP SİNOP’TAKİ YETKİLİ SATICILARI ZİYARET ETTİ
VAİLLANT GROUP SİNOP’TAKİ YETKİLİ SATICILARI ZİYARET ETTİ

Vaillant’ın, iş ortakları ile iletişimini güçlendirmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel ve Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu Sinop’taki yetkili satıcılarıyla bir araya geldi. Avdel ve Kayaoğlu, Sinop’taki iş ortakları ile pazarın durumu ve gelecek hedefleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, düzenli olarak gerçekleştirdiği yetkili satıcı ziyaretleri kapsamında Sinoplu yetkili satıcılarıyla buluştu. Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel ve Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, yetkili satıcılarla bir araya gelerek 2019 yılında devam eden uygulamalar ve önümüzdeki dönem planları hakkında fikirlerini aldı. 

 

Her yıl gerçekleştirilen bu ziyaretlerin hem yetkili satıcıların hem de müşterilerin beklentilerini karşılayabilecek çalışmalar ve kampanyalar hazırlanması konusunda kendilerine yol gösterdiğini belirten Alper Avdel; “2019’un ilk çeyreğinde başarılı sonuçlar elde ettik. Yetkili satıcılarımızdan aldığımız güçle yılsonu hedeflerimize doğru, kararlı adımlarla ilerliyoruz” dedi.

 

“Sinop önemli bir pazar”

Sinop’un 2016 yılı sonunda gaz arzı sağlanan ve Vaillant markası ile öne çıktıkları bir bölge olması bakımından çok önemli olduğunu dile getiren Erol Kayaoğlu, “Her sene gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler sayesinde düzenlediğimiz kampanyaların etkinliğini ve başarısını net bir şekilde gözlemleme imkanı buluyoruz. Vaillant Türkiye olarak hem markamızın hem de yetkili satıcılarımızın sektördeki yetkinlikleri sayesinde Türkiye genelinde olduğu gibi Sinop’taki başarılarımıza da devam edeceğimize inancımız tam” diye konuştu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v