VALİ YARDIMCISI MURAT GİRGİN İMAM HATİP LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Sinop'un Yöresel Lezzeti Nokul Ülke Sınırlarını Aştı
Patlayan şömine paniğe sebep oldu
Bu haber 14 Mayıs 2019, Salı 13:24 tarihinde eklendi. 245 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİNOP’TA 8 TOP POOL BİLARDO ŞAMPİYONASI DÜZENLENECEK

SİNOP’TA 8 TOP POOL BİLARDO ŞAMPİYONASI DÜZENLENECEK
SİNOP’TA 8 TOP POOL BİLARDO ŞAMPİYONASI DÜZENLENECEK

Sinop’ta 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 8 Top Pool Bilardo şampiyonası düzenlenecek.

Sinop Modi Bilardo oyun salonunda düzenlenecek olan yarışmaya ilköğretim, orta öğretim ve üniversite öğrencileri katılabilecek. 

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Sinop Modi Spor Kulübü Başkanı Nurettin Karakurt; “18 ve 19 Mayıs’ta düzenlenecek olan bilardo turnuvasına, Sinop merkez ve ilçelerde ki tüm okulları dahil ettik. Turnuvaya ilköğretim, orta öğretim ve üniversite öğrencileri kız erkek olmak üzere katılabilecek. Bu turnuvayı bu zamana kadar yaptığımız turnuvaların en büyüğü olarak adlandırabilirim. Buda yarışma hem gurur verici hem de etkileyici olacak diye düşünüyorum. Yarışmamız 2 günlük bir organizasyondur. Bilardo branşında ilgili olan tüm oyuncuların ilk okuldan itibaren bu disiplini çok rahat yapabildiklerini gözlemliyorum. O neden ile bu biçimi seçtik. Bu organizasyona 6 yaşından 28 yaşına kadar tüm öğrenci grupları katılım sağlanabiliyor. Güzel bir etkinlik olacağını düşünüyorum kız erkek grubu olarak. Çok farklı bir görsel etkinlik ortaya çıkacağını umut ediyorum. Katılım ücreti söz konusu değil. Ama turnuvanın zorunlu giderlerini gidermek adına ciddi anlamda bir indirim dikkate alınarak maçı kaybeden sadece 10 TL destek açısından ücret ödeyecek. Böyle olması daha da rekabeti artırıyor.“ dedi.

Ayrıca Karakurt, 1.’ye madalya başarı belgesi yarım altın, 2.’ye madalya başarı belgesi çeyrek altın, 3.’ye ise madalya başarı belgesi gram altın vereceklerini açıklamalarına ekledi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v