Sinop’ta kayıt dışı istihdamla mücadele
“Bu Toplantı Meşru Değildir” dedi, toplantıyı terk etti
Açık Kapı Biriminde Başvurulara 7 Gün İçinde Cevap Alınıyor
Hem Kadına Hem Eğitime Destek Kermesi
Bu haber 14 Haziran 2019, Cuma 09:46 tarihinde eklendi. 77 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinop Üniversitesi’nin 12. Döneminde 2342 öğrenci kep attı

Sinop Üniversitesi’nin 12. Döneminde 2342 öğrenci kep attı
Sinop Üniversitesi’nin 12. Döneminde 2342 öğrenci kep attı

SİNOP Üniversitesinden 2018-2019 akademik yılında mezun olmaya hak kazanan, 2 bin 342 öğrenci Sinop Üniversitesi Spor Kompleksinde düzenlenen törenle, mezun olmanın mutluluğunu yaşadı. 

  Sinop Üniversitesi Spor Kompleksinde düzenlenen mezuniyet töreni; mezun olan öğrencilerin tören geçidiyle başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından öğrencilerin mezuniyet yeminiyle devam etti.

  Burada konuşma yapan Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın; “Hiçbir başarının tesadüf olmadığını biliyoruz. Başar; saygı,  sevgi ve  karşılıklı anlayış çerçevesinde yapılan ısrarlı çalışmaların ve özellikle de başarılı bir ekip çalışmasının ürünüdür. Sinop Üniversitesinin başarısının arkasında da, birbirlerine kenetlenmiş olan akademik ve idari personelimiz bulunmaktadır. Huzurlarınızda tekraren bütün personelimize teşekkür ediyor kendilerini kutluyorum. Üniversitemizin değerli Çalışanları, Mezuniyet töreniyle birlikte yaşadığımız bu başarı ve gurur tablosunun en büyük mimarları sizlersiniz.” dedi.

Mezuniyet töreninde 2018-2019 Akademik yılında 2 bin 342 öğrencinin arasında dereceye giren öğrencilerin ödülleri Vali Köksal Şakalar, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, İl Jandarma Komutanı Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Sinop Üniversitesi Rektör Yardımcıları  Prof. Dr. Serap Ustaoğlu Tırıl ve Prof. Dr. Ahmet Tabak tarafından verildi. 

 Düzenlenen Mezuniyet törenine Vali Köksal Şakalar, Belediye Başkanı Barış Ayhan, Çeşitli kamu kurumu müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v