BEKADER Yardımlarını Sürdürüyor
Türkiye'nin En Yaşlı İli Sinop’ta Vatandaşlar Koronavirüs Kuralına Uyuyor
MAHSUR KALAN KEÇİ UÇURUMDAN DÜŞEREK TELEF OLDU
SİNOP BELEDİYESİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SU FATURALARINI ERTELEDİ
Bu haber 15 Haziran 2019, Cumartesi 12:42 tarihinde eklendi. 150 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİNOP'TA 35 BİN ÖĞRENCİYE KARNE DAĞITILDI

SİNOP'TA 35 BİN ÖĞRENCİYE KARNE DAĞITILDI
SİNOP'TA 35 BİN ÖĞRENCİYE KARNE DAĞITILDI

2018-2019 eğitim-öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre 35 bin 388 öğrenci karnesini aldı.

 Sinop’ta Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilkokul ve lise dengi okullarda 35 bin 388 öğrenciye karne dağıtıldı. Sinop Valisi Köksal Şakalar da Taşmanlı Dizdaroğlu Şehit Erol Keçeci İlkokulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak oldu

Katıldığı programda öğrencilere karne ve başarı belgelerini Vali Köksal Şakalar bizzat dağıttı. Öğrencileri teker teker tebrik eden Şakalar, “Hepinizi gösterdiğiniz başarıdan ötürü kutluyorum. İyi bir tatil geçirmenizi temenni ederim. Tatilde bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum.” dedi.

Törende, okul müdürü Yasin Sakallı’nın konuşmasının ardından çeşitli hediyelerin dağıtıldı ve İstiklal Marşı ile sonlandırıldı.

Sinop Merkez Taşmanlı Dizdaroğlu Şehit Erol Keçeci İlkokulunda düzenlenen karne törenine Sinop Valisi Köksal Şakalar’ın, İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri,  Taşmanlı Dizdaroğlu Şehit Erol Keçeci İlkokulu Müdürü  Yasin Sakallı, Öğretmenler ve veliler katıldı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v