Türkiye'nin En Yaşlı İli Sinop’ta Vatandaşlar Koronavirüs Kuralına Uyuyor
MAHSUR KALAN KEÇİ UÇURUMDAN DÜŞEREK TELEF OLDU
SİNOP BELEDİYESİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SU FATURALARINI ERTELEDİ
Sinop’ta Ateş Ölçerli Trafik Kontrolü
Bu haber 19 Haziran 2019, Çarşamba 12:37 tarihinde eklendi. 118 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinop Spor Yönetimi Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Sinop Spor Yönetimi Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
Sinop Spor Yönetimi Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Sinop Spor başkanı Ayhan Özhan ve Sinop Spor Yönetim kurulu basın toplantısı gerçekleştirerek önümüzdeki günlerde yapılacak olan Sinop Spor olağan Genel Kurulu hakkında bilgi verdi. Başkan Özhan, “Ben Sinopluyum diyen herkes ile birlikte bir bütün olarak hedefimizi ileriye taşıyoruz” dedi.

 

  Öncelikle konuşmasında Özhan, Sinop Spor’a desteğini hiç kesmeyen Ak Parti İl Başkanı Uğur Giresun Ve Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’e ayrıca teşekkür ederek yaptığı konuşmasında; “Biz sadece bu işin dümenini kullanıyoruz. Fakat Sinop’u seven, bizi destekleyen insanlarımızdan yakıt alıyoruz” dedi.

  “Sinopspor Hepimizin” diyen başkan Özhan; “Sinop içinde veya dışında, fark etmeksizin, ‘Ben Sinopluyum’ diyen herkes ile birlikte bütün olarak bu olguyu, hedefi ilerlere taşıyacağız. Bizlere bu zamana kadar her telden farklı insanlar destek çıktı. Biz de o yüzden “Sinopspor hepimizin” diyoruz” dedi.

  SPOR, SİNOP’UN KIŞ TURİZMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAMAKTA

  Sinop’un turizmine büyük katkısı olduğundan bahseden Özhan; “Spor sayesinde, geçen yıl kış turizmi kapsamında, Ocak ile Nisan ayları arasında Sinop’a 11 bin kişi getirdik. Kışın Sinop’ta turizmin zayıf olmasını bu spor faaliyetleriyle arttırmaya çalışıyoruz. Bu sayı 10 binden 20 binlere çıkarsa inanın çok daha mutlu şehir seçilebiliriz” dedi.

  Sinop’a yeni yapılacak stat projesinin gelişmelerinden bahseden başkan Ayhan Özhan; “En son geçen hafta Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Kazım beyin bakanlık ile yaptığı görüşme ile birlikte bu stat aynı yerine kesinlikle yapılacağı kararı alındı. Toplamda 10 bin kişilik; içindeki salonlarıyla birlikte spor kompleksi gibi bir proje mevcuttur. En son gelişme bu şekildedir” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v