Sinop’ta kayıt dışı istihdamla mücadele
“Bu Toplantı Meşru Değildir” dedi, toplantıyı terk etti
Açık Kapı Biriminde Başvurulara 7 Gün İçinde Cevap Alınıyor
Hem Kadına Hem Eğitime Destek Kermesi
Bu haber 26 Haziran 2019, Çarşamba 10:47 tarihinde eklendi. 81 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şube Müdürü Huzeyfe Çağlar, Çalışma Arkadaşları İle Vedalaştı

Şube Müdürü Huzeyfe Çağlar, Çalışma Arkadaşları İle Vedalaştı
 Şube Müdürü Huzeyfe Çağlar, Çalışma Arkadaşları İle Vedalaştı  

 Sinop İl Müftülüğü’ nde Personel ve İdari Mali İşler Şube Müdürlüğü görevini yürütürken Samsun il Müftülüğü Personel Şube Müdürlüğü görevine atanan Huzeyfe Çağlar çalışma arkadaşları ile vedalaştı.

 

 Bir restoranda düzenlenen veda yemeğinde görevliler ile buluşan Huzeyfe Çağlar “Altı yıldır Sinop il Müftülüğünde Personel ve İdari Mali işler Şube Müdürlüğü görevini yürümekteydim. Hep birlikte güzel bir ahenk ve uyum içerisinde işlerin güzel bir şekilde yürümesi için var gücümüz ile gayret ettik çalıştık. Bu çalışma sırasında bilmeyerek kalbini kırdığım arkadaşımız olduysa haklarını helal etsinler. Benim Eğer hakkım var ise hepsi helal olsun” dedi.

 Veda yemeğinde konuşan Sinop il Müftüsü Ali Hayri Çelik ise “Şube Müdürümüz Huzeyfe Çağlar ile üç yıldır birlikte çalıştık. Başarılı ve gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, bundan sonraki görev yerinde başarılı çalışmalarının devamını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. dedi.

 Yemeğin akabinde İl Müftüsü Ali Hayri Çelik tarafından tayini çıkan Personel ve İdari Mali İşler Şube Müdürü Huzeyfe Çağlar’a Sinop’a özgü kotra hediye etmesinin ardında toplu çekinilen fotoğraf ile program sona erdi.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v