Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Cezaevi Restorasyon Çalışmaları Başlıyor
Karantina Günleri Sona Erdi
Sağlıkta Bir Güçlü Adım Daha
Bu haber 03 Temmuz 2019, Çarşamba 10:35 tarihinde eklendi. 159 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“En Mutlu Kent Sinop” Kampanya Lansmanı Yapıldı

“En Mutlu Kent Sinop” Kampanya Lansmanı Yapıldı
“En Mutlu Kent Sinop” Kampanya Lansmanı Yapıldı  

Sinop Valiliği koordinasyonunda, paydaş kurumların katkısıyla hazırlanan Sinop İl Turizm Eylem Planı (2019-2022) kapsamında uygulamaya konulan 2019 yılı yaz sezonu iletişim kampanyası “Türkiye’nin En Mutlu Kenti Sinop” lansmanı yapıldı.

 

Sinop’ta Âşıklar Caddesi’nde düzenlenen lansman, yerli turistlerin en yoğun olduğu akşam saatlerinde gerçekleştirildi. Dans, tiyatro, bale, müzikal gösteriler ile klasik müzik konserlerinden oluşan etkinlikte, Sinop resmi turizm sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilen çekiliş ile sürpriz hediyeler verildi.

 

Sinop halkının yoğun ilgi gösterdiği “Türkiye’nin En Mutlu Kenti Sinop” teması ile düzenlenen etkinlikte Sinop’un tanıtımına yönelik birbirinden ilginç gösteriler sahnelendi. Bu kapsamda etkinliği izleyenler önce Telvin Sanat Akademisi tarafından hazırlanan tango ve bale gösterilerini izledi. Ardından sahnelenen tiyatro gösterileri ve klasik müzik konseri izleyenlerin beğenisini kazandı. Gecenin sonunda ise etkinliğe katılanlara Sinop logolu tanıtım ürünleri ve çekilişle sürpriz hediyeler verildi.

 

Sinop’ta turizm eylem planı iletişim kampanyası kapsamında yaz boyunca farklı dönemlerde düzenlenecek sürpriz etkinlikler ile; şehri ziyaret eden günübirlik ziyaretçi ve turistlere şehrin turistik değerlerinin tanıtılması ve hedef gruplarda farkındalığın artırılması hedefleniyor.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v