Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın
Sinop’ta çocuklar üçüncü kez sokakta olmanın tadını çıkardılar
Korona Virüs Balık Fiyatlarını Düşürdü
Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Bu haber 11 Temmuz 2019, Perşembe 16:11 tarihinde eklendi. 162 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Atletizm Milli Takım Kampına Giren Hüseyin İbrahim’e Cezaevinden Mektup

Atletizm Milli Takım Kampına Giren Hüseyin İbrahim’e Cezaevinden Mektup
Atletizm Milli Takım Kampına Giren Hüseyin İbrahim’e Cezaevinden Mektup

Sinop E Tipi Kapalı Cezaevi’nde yatmakta olan Sami Öztürk, geçtiğimiz günlerde Bursa’da yapılan U20 Atletizm Şampiyonası’nda 5 bin metre koşuda Türkiye ikincisi olan oğlu Hüseyin İbrahim Öztürk’e cezaevinden yazdığı mektupla babası olarak kendisini ve tüm Sinop’u gururlandırdığını ifade etti.

 

 İhlas Haber Ajansı Sinop İl Temsilcisi ve Sinop Haber57 imtiyaz sahibi Osman Aksu’ya yazdığı mektup ile oğlunun başarısının takipçisi olarak haberini yayımladığı için önce teşekkür etti, ardından anlatmaya başladı; “Ben 35 yıldan fazla zamandır, Sinop ve ülke atletizmine hizmet etmeye çalışıyorum. Sporcu, antrenör, idareci, delege, temsilci ve hakem olarak ulusal ve uluslar arası pek çok yarışmaya ve atletizm çalışmasına katıldım. Halen daha sporcu babası olarak bu camianın içinde olmaya devam ediyorum. Oğlum Hüseyin İbrahim’den önce Abalı Ortaokulunda yetiştirdiğim öğrencilerle Sinoplu sporcularımızla birlikte atletizm alanında ülke çapında pek çok başarı yaşamıştık.” dedi.

 Mektubunun devamında Öztürk; “Sporcumuz ve oğlum Hüseyin İbrahim, daha önceden Ankara’da 3 bin metre atletizm yarışmasını en iyi dereceyle kazanmış ve adını Sinop’un en iyilerine yazdırmıştı. Son yapılan 5 bin metre yarışmasındaki ikinciliği de yine aynı şekilde büyük bir başarıdır. Tekrar adını Sinop’un en iyilerine yazdırmayı başardı. Ayrıca Atletizm Milli Takımı’na girebilen ilk Sinoplu atlet olmayı başararak bizleri gururlandırdı” yazdı.

İşte babası Sami Öztürk'ün oğluna yazdığı mektubun tamamı;

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v