Sinop’ta kayıt dışı istihdamla mücadele
“Bu Toplantı Meşru Değildir” dedi, toplantıyı terk etti
Açık Kapı Biriminde Başvurulara 7 Gün İçinde Cevap Alınıyor
Hem Kadına Hem Eğitime Destek Kermesi
Bu haber 20 Temmuz 2019, Cumartesi 11:19 tarihinde eklendi. 85 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Güvercinlerin yuva yaptığı balkonunu kullanmıyor

Sinop'ta, emekli Azmi Gül (51), yuva yapan güvercinleri rahatsız etmemek için bir aydır dairesinin balkonunu kullanmıyor.
Güvercinlerin yuva yaptığı balkonunu kullanmıyor Sinop'ta, emekli Azmi Gül (51), yuva yapan güvercinleri rahatsız etmemek için bir aydır dairesinin balkonunu kullanmıyor.


Kuzey Kent mevkisinde oturan Azmi Gül, bir süre önce evinin balkonuna güvercinlerin yuva yaptığını fark etti. Bir süre sonra yumurtalardan iki yavru güvercin çıktı. Güvercinleri rahatsız etmek istemeyen Gül, bir ay boyunca balkona çıkmadı. Yavruları yem ve suyla besleyen Gül, yuvalarının temizliğini de yaptı. 


Azmi Gül, güvercinlere elinden geldiğince bakmaya çalıştığını belirterek, "Bir ay önce her balkona girdiğimizde güvercin uçtuğunu gördük. Çekyatın arkasına baktığımızda iki tane güvercin yumurtası olduğunu fark ettim. Sonra yumurtadan güvercinlerin çıktı. Anneleri dışardan yiyecek getirip bunları beslemeye çalışıyor. Biz de elimizden geldiğince bulgur, mısır unu ve pilav gibi şeyler vererek beslemeye çalıştık. Yaklaşık bir aydan beri buradalar. Bende onları rahatsız etmemek için balkonu kullanmıyorum" dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v