Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın
Sinop’ta çocuklar üçüncü kez sokakta olmanın tadını çıkardılar
Korona Virüs Balık Fiyatlarını Düşürdü
Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Bu haber 02 Ağustos 2019, Cuma 14:44 tarihinde eklendi. 148 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DEMİRCAN KARDEŞLER ÇİFTLİĞİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR

"Sinop Abalı köyünde yıllardır faaliyet veren Demircan kardeşler çiftliği kurban bayramına son teknoloji kesimhanesiyle hazır. "
DEMİRCAN KARDEŞLER ÇİFTLİĞİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR

Sinop Abalı köyünde yıllardır faaliyet veren Demircan kardeşler çiftliği kurban bayramına son teknoloji kesimhanesiyle hazır.
Hüseyin ve Hasan Demircan kardeşler tarafından Abalı köyü, Saraycık mahallesinde kurulan Demircan Kardeşler çiftliği teknolojik ve hijyenik kesimhanesiyle Sinop’ta en çok tercih edilen yer oluyor.
Vermiş olduğu birçok hizmetle oldukça takdir toplayan işlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiren Hüseyin Demircan yapmış olduğu açıklamada; “Kardeşimle birlikte kurmuş olduğumuz çiftlikte güzel ve faydalı hizmetler veriyoruz. İnsanlar kurban bayramında hem vazifelerini yerine getirmiş oluyor, hem de yorulmadan keyifle vakit geçirmiş oluyorlar” dedi.

“Sıra kuyruğu yaşatmıyoruz”

Demircan, “Kurban kesmek isteyen vatandaşlarımıza saatlerini veriyoruz. Eğer sabah saatleriyse kahvaltı ikramımızı yapıyoruz, öğleden sonraki vakitlerde ise yemek ikramımız ve çeşitli ikramlarımız oluyor” dedi.
Açıklamalarının devamında Demircan; “Kurban vekâletlerini veren vatandaşlar doğanın, manzaranın tadını çıkarıyor. Bizlerde profesyonel kadromuzla ve son teknoloji makinelerimizle kesim işlerimizi yapıyoruz. Kemikli etlerine kadar küçük parçalara ayırıp poşetliyoruz, isterseler paylıyoruz.
İnsanlar bize artık o kadar güveniyor ki telefonla vekalet veren müşterilerimiz bile var onlarınkini de aynı şekilde paket yapıp evlerine kadar teslim ediyoruz.
Bizim için kalite her zaman ön planda, hayvanlarımız doğal olarak besleniyor, temiz ve hijyenik ortamda yaşamlarını sürdürüyorlar. Hayvanların psikolojisi etin kalitesini etkilediği için onların sağlığına yaşam kalitelerine çok önem veriyoruz.
Beslendikleri besinlere, sağlık kontrollerine, bunlar bizim için çok önemli sürekli teknolojiyi yakından takip ediyoruz. En iyi otları ekiyoruz tarlalarımıza hayvanlar beslenmelerinden mutlu olunca bu etin kalitesine de fazlasıyla yansıyor.
Kendimizi bu alanda Sinop’ta ispatladık, bir gelen bir daha vazgeçmiyor yıllardır sabit müşterilerimiz var. Kesimhane alanımızı daha modern hale getirdik, makinalarımızı yeniledik, ortamı genişlettik.
bu işi Sinop’ta layığıyla yapıyoruz çünkü bu bizim asıl işimiz, kurban için hisse arayan herkesi Demircan kardeşler çiftliğimize bekliyoruz, isterseler gelip ziyaret edebilirler hayvanlarımızı yakından görebilirler isterseler  0544 856 73 75 no’lu telefondan ulaşıp bilgi alabilirler” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v