BEKADER Yardımlarını Sürdürüyor
Türkiye'nin En Yaşlı İli Sinop’ta Vatandaşlar Koronavirüs Kuralına Uyuyor
MAHSUR KALAN KEÇİ UÇURUMDAN DÜŞEREK TELEF OLDU
SİNOP BELEDİYESİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SU FATURALARINI ERTELEDİ
Bu haber 07 Ağustos 2019, Çarşamba 11:25 tarihinde eklendi. 131 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Önder İmam Hatipliler Derneği, Rektör Dalgın’ı Ziyaret Etti

Önder İmam Hatipliler Derneği, Rektör Dalgın’ı Ziyaret Etti
Önder İmam Hatipliler Derneği, Rektör Dalgın’ı Ziyaret Etti

Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği, yeniden Sinop Üniversitesi’ne atanan Prof. Dr. Nihat Dalgın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

27 Temmuz günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla atanan 11 rektör arasında Sinop Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Nihat Dalgın’a ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği yönetim kurulu başkanı Osman aksu ve yönetim kurulu üyeleri Şükrü Eraltan, Yüksel Sandalcı, İsmail Aksoy ve Harun Köksalan, ikinci rektörlük dönemine başlayan Prof. Dr. Dalgın’ı ziyaret ederek başarılarının devamını diledi.

 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği başkanı Osman Aksu, “Bugün Sinop Üniversitesi’ne Cumhurbaşkanımızın onayıyla yeniden rektör seçilen Nihat Dalgın’ı ziyaret ettik. Kendilerine geçmiş dönemindeki başarıları için teşekkürlerimizi sunduk. Bundan sonraki döneminde de bu başarılarının devamını getirmeleri temennisinde bulunduk. Yoğun ziyaret programı arasında bizi kabul eden rektör Nihat Dalgın’a teşekkür ederiz.” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v