Türkiye'nin En Yaşlı İli Sinop’ta Vatandaşlar Koronavirüs Kuralına Uyuyor
MAHSUR KALAN KEÇİ UÇURUMDAN DÜŞEREK TELEF OLDU
SİNOP BELEDİYESİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SU FATURALARINI ERTELEDİ
Sinop’ta Ateş Ölçerli Trafik Kontrolü
Bu haber 08 Ağustos 2019, Perşembe 10:58 tarihinde eklendi. 233 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2 Yeni Vali Yardımcısı Geliyor, 3 İsim Gidiyor!

2 Yeni Vali Yardımcısı Geliyor, 3 İsim Gidiyor!
2 Yeni Vali Yardımcısı Geliyor, 3 İsim Gidiyor! 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Resmi gazetede yayınlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı yeni kararname kapsamında, çok sayıda yeni atamalar yapıldı. Sinop’a 3 isim veda ederken, 2 yeni isim Vali Yardımcısı olarak geliyor.

 

 

SİNOP’A 3 İSİM VEDA EDİYOR!

 

Murat Zadeleroğlu


Sinop Türkeli kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Samsun Terme Kaymakamlığına atandı. 20 Ağustos 2017’de Türkeli’ye kaymakam olarak atanan Zadeleroğlu, daha öncesinde Giresun Çamoluk, Ağrı Taşlıçay, Ağrı Eleşkirt ve Adıyaman Gölbaşı İlçelerinde kaymakamlık görevinde bulundu. 2 yıl Türkeli’de görev yapan kaymakamın artık yeni makamı Terme Kaymakamlığı oldu.

 

Mehmet Tanışır


Sinop’a gelmeden önce
Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı Mülkiye Başmüfettişliği yapan Tanışır, 14 Aralık 2016’da Sinop Vali Yardımcısı olarak görevine başladı. Artık yeni makamı Aksaray Vali Yardımcısı.

 

İzzet Ercan


Sinop’a atanmadan önce Hakkari, Mardin, Diyarbakır, Karaman, Tokat, Isparta, Çanakkale Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunan Ercan, son olarak 21 Ağustos 2017’de Sinop Vali Yardımcısı olarak atanan yeni makamı Yozgat Vali Yardımcısı.

 

SİNOP’A 2 YENİ İSİM!

 

Murat Girgin


Çankırı-Yapraklı Kaymakamlığı, Diyarbakır-Çüngüş Kaymakamlığı, Mardin-Yeşilli Kaymakamlığı, Mardin-Nusaybin Kaymakamlığı ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkan Yardımcılığı, Kırşehir Kaman Kaymakamlığı görevlerinde bulunan Girgin, Sinop’ta Vali Yardımcısı olarak atandı.

 

Abdullah Şahin


Mersin valiliği Hukuk Müşaviri ve Vali Yardımcısı Vekili olarak görev yapan Abdullah Şahin, Sinop’a Vali Yardımcısı olarak atandı.

 

Haber: Berkan Şen

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v