Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın
Sinop’ta çocuklar üçüncü kez sokakta olmanın tadını çıkardılar
Korona Virüs Balık Fiyatlarını Düşürdü
Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Bu haber 21 Ağustos 2019, Çarşamba 14:24 tarihinde eklendi. 106 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan Ayhan, Kentin Gönüllülerine “Kent Gönüllüsü Kartı” Verdi

Başkan Ayhan, Kentin Gönüllülerine “Kent Gönüllüsü Kartı” Verdi
Başkan Ayhan, Kentin Gönüllülerine “Kent Gönüllüsü Kartı” Verdi

Sinop Belediyesi Halkla İlişkiler birimine başvurarak Sinop’un sorunlarını Belediye başkanıyla paylaşarak çözüm üretmeye çalışan vatandaşlara belediye tarafından hazırlanan “Kent Gönüllüsü” kartı verildi. 

 

  Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan ile yüz yüze görüşerek Sinop’un sorunlarını dile getiren ve başkanla birlikte çözüm üretmeye çalışan vatandaşlara teşekkürlerini dile getiren Başkan Ayhan, gönüllü kişiler için hazırladıkları “Kent Gönüllüsü” kartını kendisi vatandaşlara teslim etti.

  Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Kentimizde yaşanan sorunları benimle ve belediyemizle paylaşarak daha kısa sürede çözüme ulaştırmak amacı ile ağabeylerimizle, kardeşlerimizle bir araya geldik. Bunun kentimizde hatıra olarak kalması için vatandaşlarımıza kent gönüllüsü kartı hazırlattık. İleride çocuklarına torunlarına bu anılarını anlatırken kartını göstererek ‘Bu kartı bana Belediye Başkanı Barış abiniz verdi’, arkadaşlarına bahsederken ‘Bu sorunu başkanla birlikte çözdük’ diye gururla söz etmeleri için. Bu yaşananların unutulmaması için.” dedi.

Haber: Berkan Şen

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v