Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın
Sinop’ta çocuklar üçüncü kez sokakta olmanın tadını çıkardılar
Korona Virüs Balık Fiyatlarını Düşürdü
Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Bu haber 22 Ağustos 2019, Perşembe 11:22 tarihinde eklendi. 161 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KENDİNE HAS MURAL FEST, 23 AĞUSTOS’TA SİNOP’TA

KENDİNE HAS MURAL FEST, 23 AĞUSTOS’TA SİNOP’TA
KENDİNE HAS MURAL FEST, 23 AĞUSTOS’TA SİNOP’TA

Bu sene ilk kez gerçekleşecek olan Kendine Has Sinop Mural Fest, 23-27 Ağustos tarihlerinde Sinop’ta 3 farklı noktada gerçekleşecek Mural çalışmalarını meraklıları ile buluşturacak.

 

 

5 gün boyunca sokak sanatı!

Son yılların en popüler sokak sanatlarından biri haline gelen ve Türkiye’de de birçok önemli sanatçının çalışmalarından oluşan duvar resimleri, bu sene ilk kez Kendine Has ve Sinop Belediyesi’nin katkılarıyla, Lizart Ajans organizasyonuyla 23-27 Ağustos tarihleri arasında 5 gün boyunca Sinop’ta üç ayrı noktaya çizilecek.

İstanbul’da uzun zamandır gerçekleştirilen Muralist’in yaratıcılarından olan Esk Reyn; portre çalışmaları ile nam salan Reach ve enerjik çizimleri ile özellikle İstanbul’da dikkat çeken Max’in 5 gün boyunca Sinoplular, Tersane, Karakum yolu ve Hal binasında yapacağı murallerin çalışmalarını izleme fırsatı bulacak.

 

Lizart Aajns Organizasyon'dan yapılan açıklamada; “27 Ağustos’ta tamamlanacak olan duvar resimlerini hem görmek, hem de kutlamak üzere Kumkapi Beach'de gerçekleştirilecek kapanış partimize de davetlisiniz. Sokak sanatına meraklı herkesin mutlaka görmesi gereken Kendine Has Sinop Mural Fest’i, canlı olarak @sinopmuralfest ve @kendinehasonline Instagram hesaplarından da takip edebilirsiniz. ” dedi.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v