SİNOPLU SPORCUDAN BÜYÜK BAŞARI
Sinoplu Asker Burak Kaya Hayatını Kaybetti
Mehmet Baykan ve Nazım Maviş Stadta incelemelerde bulundu
TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ İÇME SUYUNA SAHİP ŞEHİRLERDEN BİRİSİ SİNOP
Bu haber 22 Ağustos 2019, Perşembe 11:23 tarihinde eklendi. 108 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİNOP TSO, ÜYELERİ İÇİN MASAYA OTURDU

SİNOP TSO, ÜYELERİ İÇİN MASAYA OTURDU
SİNOP TSO, ÜYELERİ İÇİN MASAYA OTURDU

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası, üyesi olan Sinop tüccar, sanayici işadamları ile Sinop Bölge ticaretine hareket kazandırmak amacıyla üyelerinin faydalanabileceği çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salim Akbaş; “Üyelerimizin daha avantajlı imkânlarla alışveriş yapabilmelerine destek olmak amacıyla işin başında sağlık konusunda Ülkemizde faaliyet gösteren Medicana, Medical Park, Liv Hospital, Dünya Göz Hastanesi gibi ünlü sağlık grupları, Ulaşım konusunda Sinop’ta şubesi bulunan Aras Kargo, Mng Kargo, Ups Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo gibi kargo lojistik firmaları ve Enerji konusunda yine ilimizde istasyonu olan Opet, Petrol Ofisi, Shell, Sunpet, Total, Termo, Aytemiz, Lukoil, Gulf gibi yakıt firmaları ile bir dizi görüşmeler yaptık.

Bu firmalardan bazıları ile görüşmelerini tamamlayıp her iki tarafa da avantaj sağlayacak anlaşmalar yaptıkları, kimileri ile ise daha da avantajlı imkânlar sunmaları ile ilgili istişarelere devam ediyoruz.” dedi.

 

 

 Akbaş;  Örneğin temel ihtiyaç olan gıda ve bunun gibi farklı hizmet grupları temsilcileri ile de görüşmeler yapmayı düşündük. Anlaşmalarımızı tamamlayıp internet adresimiz, sosyal medya hesaplarımız başta olmak üzere tüm iletişim kanallarından yakın süre içerisinde üyelerimizle paylaşmayı planlıyoruz” şeklinde bilgi verdi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v