Emniyetten Dev Operasyon
MEB KARAR ALDI!
Sinop’ta freni boşalan kamyonet üst geçide çarptı
Bu haber 03 Eylül 2019, Salı 12:28 tarihinde eklendi. 210 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KUZKA Eylül ayı Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleşti

KUZKA Eylül ayı Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleşti
KUZKA Eylül ayı Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleşti

Sinop Valisi Köksal Şakalar başkanlığında Sinop’ta toplanan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Yönetim Kurulu, 2019 yılı içinde sağlanması planlanan Fizibilite Desteği ve Teknik Destek Programları görüşüldü.  

 

 

Ajansın Eylül ayı yönetim kurulu toplantısı için Sinop’ta bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, 2019 Yılı Fizibilite Desteği Programı taslak başvuru rehberi, 2019 Yılı Teknik Destek Programı, 2020 yılı çalışma programı ve bütçe hazırlıkları ve Kastamonu Yatırım Destek Ofisi’ne Koordinatör görevlendirilmesi maddelerinden oluşan toplantı gündemini görüştü.

Toplantının açılışında KUZKA Yönetim Kurulu Başkanlığını devralan Sinop Valisi Köksal Şakalar tarafından Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’e çalışmalarından dolayı yönetim kurulu adına teşekkür plaketi takdim edildi. Ardından basına kapalı devam eden toplantı Genel Sekreter Dr. Serkan Genç’in Ajans faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme sunumunun gerçekleştirilmesi sonrasında, gündem maddelerinin yönetim kurulu üyeleri tarafından ayrıntılı olarak ele alınması ve karara bağlanmasıyla sona erdi.

 

 

Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Şakalar başkanlığındaki toplantıya, Çankırı Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Bilge Aktaş, yönetim kurulu üyeleri Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Güray Parçal, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten ve KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan Genç katıldı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v