Emniyetten Dev Operasyon
MEB KARAR ALDI!
Sinop’ta freni boşalan kamyonet üst geçide çarptı
Bu haber 01 Ekim 2019, Salı 14:24 tarihinde eklendi. 138 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinop Emniyetinin Yeni Müdürü Cahit Şahin, Göreve Başladı

Sinop Emniyetinin Yeni Müdürü Cahit Şahin, Göreve Başladı
Sinop Emniyetinin Yeni Müdürü Cahit Şahin, Göreve Başladı

Geçtiğimiz hafta cumhurbaşkanı tarafından imzalanan ve Resmi Gazetede yayımlanan kararname ile ataması yapılan emniyet müdürleri arasında Sinop Emniyet Müdürlüğüne atanan Cahit Şahin, Bursa Emniyetinden ayrılarak Sinop’a geldi.

Cahit Şahin'i emniyet binasında müdür yardımcıları, şube müdürleri, ilçe emniyet müdürleri ve birim amirleri karşıladı. Ardından Sinop Valisi Köksal Şakalar ile görüşen Sinop’un yeni Emniyet Müdürü Şahin, görevini en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olacağını ifade etti.

Şahin; "Sayın Valimizin öncülüğünde Sinop Halkının huzur ve güveni için görevimizi en iyi şekilde yürüteceğiz ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan hukuk kuralları çerçevesinde çalışacağız. Sinop’a ve Sinoplulara hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

CAHİT ŞAHİN KİMDİR?

1972 Gaziantep doğumlu olan Sinop İl Emniyet Müdürü Cahit Şahin, evli ve 1 çocuk babasıdır. 1994 yılında Polis Akademisinden mezun olarak mesleğe giriş yaptı. Sırasıyla Adana, Malatya, Hakkari, Manisa, Mardin, Erzurum ve son olarak Bursa Emniyet Müdürlüğünde vekil olarak görev yaptı. Emniyet teşkilatında çeşitli kademelerde görevler yaptı. 2018 yılında Polis Başmüfettişi olan Cahit Şahin, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü görevini vekaleten yürütmekte iken 19 Eylül 2019 tarih ve 2019/320 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesiyle Sinop İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v