Sinop’ta 2,5 Ay Sonra İlk Cuma Namazını Kıldılar
Ayağı Tele Takılan Güvercini İtfaiye Kurtardı
Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın
Sinop’ta çocuklar üçüncü kez sokakta olmanın tadını çıkardılar
Bu haber 12 Ekim 2019, Cumartesi 15:13 tarihinde eklendi. 134 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Barış Ayhan’ın Adını Kullanarak Dolandırıcılık

Barış Ayhan’ın Adını Kullanarak Dolandırıcılık
Barış Ayhan’ın Adını Kullanarak Dolandırıcılık

Sinop’ta son günlerde art niyetli kişi veya kişiler tarafından Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan ve Sinop Belediyesi adını kullanılarak vatandaşları dolandırıldığı ve mağdur duruma düşürüldüğü öğrenildi.

 

Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan'ın adını kullanan bazı kişi ya da kişilerin dolandırıcılık suretiyle maddi kazanç elde etmeye çalıştıkları ortaya çıktı. Konu ile ilgili Sinop Belediyesinden bir açıklama yapılarak, olayın bir dolandırıcılık vakası olduğu, Sinoplu vatandaşların benzer durumla karşılaşmaları halinde bu kişilere itibar etmemeleri ve olayı polise bildirmelerini istedi.

 

Sinop Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada; "Son günlerde art niyetli kişi veya kişiler tarafından Belediye Başkanımız Barış Ayhan ve Sinop Belediyesi adı kullanılarak vatandaşlarımızın telefonda dolandırıldığı ve mağdur duruma düştüklerini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Belediyemizin veya hiçbir kurumumuzun telefon ya da başka yollarla para, yardım toplama gibi bir yöntemi yoktur. Vatandaşlarımızın bu tür girişimlere itibar etmemesi, karşı karşıya kaldıklarında öncelikle İl Emniyet Müdürlüğü’nün (155) veya İl  Jandarma Komutanlığının (156) numaralı hatlarını arayarak ihbarda bulunmaları önemle rica olunur"  ifadeleri kullanıldı.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v