57 YILDIR ÜRETİLEN 'PRENSES TATLISI' YURT DIŞINDAN BİLE TALEP GÖRÜYOR
HİÇ GİTMEDİĞİ ŞEHİRDEN GELEN TRAFİK CEZALARI İPTAL OLDU
DESTEKLENMEYE HAK KAZANAN PROJELER İMZALANDI
REKTÖR DALGIN ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI
Bu haber 08 Kasım 2012, Perşembe 19:36 tarihinde eklendi. 4816 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HABER57 NERDE HABER ORADA

Almanya da trafik kazası Bir iş için Almanya da bulunan haber57 ekipleri Almanya’da da haberciliklerini sürdürmeye devam ediyorlar.
HABER57 NERDE HABER ORADA

 

Yol kenarında park halinde duran bir kamyonetin sürücüsü şoför kapısını açtığı sırada yoldan geçmekte olan bisikletli yaşlı bayan aracın kapısına çarparak yere düştü.    

Yere düşmesi ile kafası asfalta çarparak ağır şekilde yaralanmasına sebep olurken yol uzun süre araç trafiğine kapalı kaldı.

Kaza anında olay yerinde yalnızca haber57 muhabirleri vardı ve olay yerine 20 metre uzakta olan aile hekimi çağırılarak kazazedeye ilk o müdahale de bulundu.

Olay dün  saat 14 sıralarında meydana geldi haber muhabirlerinin bir görev için gittiği sırada olması da kameralarımıza böyle yansıdı

İşte olayın izlenimleri

Kaza olur olmaz 112 ekiplerine haber verilmesine rağmen olay yerine 112 ekipler 15 dakikada gelirken polis 17 dakikada helikopter ise 20 dakikada geldi.

Olay yerine gelen sağlık ekibi olayın ciddiyeti karşısında helikopter desteği istedi olay yerine kısa sürede gelen helikopter ile yaralı daha ciddi beyin kanamaları için özel tasarlanmış bir hastaneye kaldırıldı.

Çevreden olayı görerek toplaşan Sinoplu vatandaşlar ise eskiden bu sağlık hizmeti yalnızca Avrupa’da vardı ama şimdi görüyoruz ki bu sağlık hizmeti Türkiye’de daha güzel ve daha kaliteli yapılıyor olması bizi cidden gururlandırıyor denildi

 

.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
EN SON YORUMLANANLAR
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v