Sinop’ta 2,5 Ay Sonra İlk Cuma Namazını Kıldılar
Ayağı Tele Takılan Güvercini İtfaiye Kurtardı
Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın
Sinop’ta çocuklar üçüncü kez sokakta olmanın tadını çıkardılar
Bu haber 30 Ekim 2019, Çarşamba 16:45 tarihinde eklendi. 127 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tolga Kara, Yeniden Merkez İlçe Başkanlığına Aday

Tolga Kara, Yeniden Merkez İlçe Başkanlığına Aday
Tolga Kara, Yeniden Merkez İlçe Başkanlığına Aday

Cumhuriyet Halk Partisi Sinop Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tolga Kara, önümüzdeki günlerde yapılacak olan CHP Sinop Merkez İlçe Kongresinde, İlçe Başkanlığı görevine adaylığını açıkladı.

 

 

31 Mart seçimi öncesinde CHP Sinop Merkez İlçe Başkanı Aysun Sönmez’in, Belediye Meclis Üyeliğine aday olması nedeniyle görevinden istifa etmesi üzerine yönetim kurulunun kararıyla Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Mustafa Tolga Kara, ileriki süreçte yeniden ilçe başkanlığına aday olacağını belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi binasında düzenlenen toplantıda Kara, göreve geldiği günden itibaren yapılanları anlatı. 31 Mart Yerel Seçim sürecinde Belediye Başkanı adayı olan Barış Ayhan ile yoğun çalışma temposu içinde olduklarını ifade etti.

“Bu süreçte desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim” diyen Kara, “Önümüzdeki süreçte de bu büyük ailenin bir ferdi olarak, gurur duyarak yaptığım Merkez İlçe Başkanlığı görevini sürdürmek istiyorum. Bunun için yapılacak olan CHP Sinop Merkez İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığı görevine aday olduğumu Sinop halkı ile paylaşmak isterim” ifadelerini kullandı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v