Sinop’ta trafik kazası 1 ölü
Cezaevi Restorasyon Çalışmaları Başlıyor
Karantina Günleri Sona Erdi
Sağlıkta Bir Güçlü Adım Daha
Bu haber 05 Kasım 2019, Salı 16:37 tarihinde eklendi. 105 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çevrimiçi Gazetecilik İstişare Toplantısı

Çevrimiçi Gazetecilik İstişare Toplantısı
Çevrimiçi Gazetecilik İstişare Toplantısı

Basın İlan Kurumu (BİK) tarafından organize edilen Karadeniz Bölgesi Çevrimiçi Gazetecilik İstişare ve Değerlendirme toplantısı Samsun’da gerçekleştirildi.

Özellikle yerel yazılı basının dijital dönüşüm süreçlerinin durum değerlendirmesi ve gelecekte varlığını etkin olarak devam ettirebilmesi adına daha önce Marmara ve Doğu Anadolu Bölgesinde gerçekleştirilen istişare toplantısının üçüncüsü, Samsun’da yapıldı.

Samsun Öğretmenevi Erdoğan Cebeci Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran, BİK İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam, BİK Kontrol Hizmetleri Müdürü İbrahim Delibaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Valisi Osman Kaymak, OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen, İŞKUR ve KOSGEB İl Temsilcileri ve Karadeniz Bölgesinde Samsun, Amasya, Çorum, Giresun, Ordu, Tokat, Yozgat ve Sinop’ta yayın yapan yerel gazete temsilciler katıldı.

Açılış konuşmasının ardından BİK İlan Hizmetleri Müdürü İdris A. Çam, çevrimiçi gazetecilik ile ilgili Basın İlan Kurumu’nun faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Devamında BİK Kontrol Hizmetleri Müdürü İbrahim Delibaş, mevzuat ve uyum çalışmalarına dair sunum gerçekleştirdi.

İstişare toplantısı soru cevap bölümünün ardından sonuç bildirgesi hazırlanarak sone erdi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v