BEKADER Yardımlarını Sürdürüyor
Türkiye'nin En Yaşlı İli Sinop’ta Vatandaşlar Koronavirüs Kuralına Uyuyor
MAHSUR KALAN KEÇİ UÇURUMDAN DÜŞEREK TELEF OLDU
SİNOP BELEDİYESİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SU FATURALARINI ERTELEDİ
Bu haber 08 Kasım 2019, Cuma 15:31 tarihinde eklendi. 82 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ali Yılmaz'dan, meclisten geçen imar planına tepki

Ali Yılmaz'dan, meclisten geçen imar planına tepki
Ali Yılmaz'dan, meclisten geçen imar planına tepki

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Sinop Temsilcisi ve Antik Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, geçtiğimiz gün belediye meclisinde kabul gören eski imar planıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yılmaz, imar planına kabul oyu veren Belediye Meclisi üyeleriyle ilgili; “Bunlarında öncekilerden farkı yokmuş” ifadelerini kullandı.  


  Yaptığı açıklamada Ali Yılmaz; “İmar planları bir kentin geleceğini kurgular. Mahkemece iptal edilen planın yerine 3 ayda yeni plan yaptık demek hiç inandırıcı değildir. 3 ayda imar planı yapılamaz. Yapılırsa o plan Sinop'un geleceğini düzenleyeceğine aksine karartır” dedi.


  “Sinop kamuoyunun karşı olduğunu bilerek neden böyle karar alınmıştır?” diyen Yılmaz, “Doğru dürüst bir imar planı yapmak varken neden böylesine aceleci bir tercih yapıldığı merak konusu. CHP il yönetimi ve belediye meclisi genç, dinamik, eğitimli insanlardan oluştuğu için onlardan Sinop yararına beklentimiz vardı. O beklentimizi maalesef boşa çıkardılar. Umudumuzu kırdılar. Bunların da daha öncekilerden bir farkı yokmuş, çok üzgünüm” dedi.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v