Sinop’ta 2,5 Ay Sonra İlk Cuma Namazını Kıldılar
Ayağı Tele Takılan Güvercini İtfaiye Kurtardı
Sinop İl Emniyet Müdürlüğünde Yangın
Sinop’ta çocuklar üçüncü kez sokakta olmanın tadını çıkardılar
Bu haber 15 Kasım 2019, Cuma 15:59 tarihinde eklendi. 98 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Barış Ayhan; “Vali ve vekilin eşine yer verdim”

Barış Ayhan; “Vali ve vekilin eşine yer verdim”
Barış Ayhan; “Vali ve vekilin eşine yer verdim”

Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan yerel ve ulusal mecralarda yer alan haberler nedeniyle yazılı bir açıklamada bulundu.

Yaptığı açıklamada Ayhan; “Tarım ve Orman Bakanlığı'mızca 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen ''Geleceğe Nefes'' kampanyasını  Sinop'ta Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız  Sayın Zehra Zümrüt Selçuk'un katılımlarıyla büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik, fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt Selçuk'un teşrifleri münasebetiyle protokol üyeleri Sayın Valimiz Köksal Şakalar ve Sayın Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş eşleri ile katılım gösterdikleri için protokol alanında Sinoplu'nun nezaketini, misafirperverliğini göstermek adına onlara öncelik verdik. Asıl olan protokolde yer almak değil;  Sinopluyla iç içe olmak, halkımızın gönlünde yer almak ve onlarla beraber olmaktır.

Yerel ve ulusal medya organlarında yanlış anlaşılmalara mahal verebilecek haberleri takip ediyorum. Değerli basın mensuplarımıza hassasiyetleri için teşekkür ediyor, kıymetli Sinoplulara sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.  


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v