BEKADER Yardımlarını Sürdürüyor
Türkiye'nin En Yaşlı İli Sinop’ta Vatandaşlar Koronavirüs Kuralına Uyuyor
MAHSUR KALAN KEÇİ UÇURUMDAN DÜŞEREK TELEF OLDU
SİNOP BELEDİYESİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SU FATURALARINI ERTELEDİ
Bu haber 28 Kasım 2019, Perşembe 10:03 tarihinde eklendi. 69 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Motosiklet Tutkunları, Birlikteliği Sağladı

Motosiklet Tutkunları, Birlikteliği Sağladı
Motosiklet Tutkunları, Birlikteliği Sağladı

Sinop Motor Sporları Kulübü, uzun bir aradan sonra yeni oluşumuyla tekrar bir araya geldi.

 

Sinop Motor Sporları Kulübü, bünyesinde yaptığı değişim çalışmalarını sonlandırarak kaldığı yerden devam kararı aldı. Kulüp yönetimi, motosiklet tutkunlarıyla bir araya gelerek önümüzdeki süreçte yapılması planlanan faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

 

BİRLEŞİM SAĞLANDI!
Enduro Motor Sporları Kulübü ve Sinop Motor Sporları Kulübü ortaklaşa aldığı kararla tek çatı altında toplanmıştı. İki kulübün birleşmesiyle birlikte gücüne güç katan motosiklet tutkunları, Sakız Dondurma ’da düzenlediği toplantıyla birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

“SİNOP'TA GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAĞIZ”

Toplantıda konuşan Sinop Motor Sporları Kulüp Başkanı gazeteci Deniz Özen; “Uzun bir aradan sonra iki teker tutkunlarıyla tekrar bir araya geldik. Geride bıraktığımız süreç içerisinde kulübümüzün yönetim kadrosunda değişiklikler yaptık. Bunun en önemli nedeni ise kulübün daha aktif olabilmesiydi. Bilindiği gibi, Sinop'ta iki motosiklet kulübü vardı. Ortak aldığımız kararla, bir birliktelik sağladık. Bun anlamda, bizlerle yürümeyi seçen tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Sinop Motor Sporları Kulübü olarak, hep birlikte güzel projelere imza atacağız. Kulübümüzün kapısının herkese açık olduğunun bilinmesini isterim. Aramıza yeni katılan motosiklet tutkunu dostlarımızla omuz omuza vererek kentimiz için başarılı projelere imza atacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

 

Gerçekleşen toplantı karşılıklı fikir alışverişiyle devam etti.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v