Türkiye'nin En Yaşlı İli Sinop’ta Vatandaşlar Koronavirüs Kuralına Uyuyor
MAHSUR KALAN KEÇİ UÇURUMDAN DÜŞEREK TELEF OLDU
SİNOP BELEDİYESİ KORONAVİRÜS NEDENİYLE SU FATURALARINI ERTELEDİ
Sinop’ta Ateş Ölçerli Trafik Kontrolü
Bu haber 28 Kasım 2019, Perşembe 14:57 tarihinde eklendi. 61 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinoplu Atlet Hüseyin İbrahim’den Bir Birincilik Daha

Sinoplu Atlet Hüseyin İbrahim’den Bir Birincilik Daha
Sinoplu Atlet Hüseyin İbrahim’den Bir Birincilik Daha

24 Kasım’da Türkiye Atletizm Federasyonu başkanlığında İstanbul’da gerçekleşen 64. Ömer Besim Kır Koşusunda Sinop’u temsil eden başarılı atlet Hüseyin İbrahim Öztürk, Gençler kategorisinde birinci oldu.

Koşucu Hüseyin İbrahim’in babası Sinop E Tipi Kapalı Cezaevi’nde yatmakta olan Sami Öztürk, çocuğunun başarısını gazetemize yazmış olduğu mektupla dile getirerek tebriklerini iletti.

Sami Öztürk, yazdığı mektupta; “Oğlum Hüseyin İbrahim, 24 Kasım’da İstanbul’da düzenlenen 64. Ömer Besim Kır Koşusunda ilimizi temsil ederek Gençler kategorisinde birinci olmuştur. Bu da birçok başarısı gibi Sinop için bir ilktir. Sporcumuz Sinop’ta atletizm alanında tarihi öneme sahip başarılara imza atmıştır. Sayın yetkililerin ve ilgililerin desteğiyle bu başarıların devamının geleceğini umuyorum. İbrahim, Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye ikinciliği almış bir sporcu olup, Atletizm Milli Takımına seçilme gibi bazı tarihi başarılar yakalamıştı. Sporcumuzun daha sayılabilecek pek çok başarısı mevcuttur. Oğlum İbrahim’i kutluyorum, elde ettiği başarılarında tüm Sinop’a desteklerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v