Emniyetten Dev Operasyon
MEB KARAR ALDI!
Sinop’ta freni boşalan kamyonet üst geçide çarptı
Bu haber 30 Ocak 2020, Perşembe 14:19 tarihinde eklendi. 147 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sinop’u ve Türkiye’yi Temsil Edecekler

Sinop’u ve Türkiye’yi Temsil Edecekler
Sinop’u ve Türkiye’yi Temsil Edecekler  Sinop Şehit Ömercan Açıkgöz İmam Hatip Lisesi, Sinop’u İstanbul’da düzenlenecek olan Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında temsil edecekler.

Sinop Şehit Ömercan Açıkgöz İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Hikmet Faruk Tosun, Yavuz Selim Demirci ve Yusuf Şamil Özpeker Ankara’da gerçekleşen 43 il 282 kulüp 1104 sporcunun katıldığı Türkiye Taekwondo Poomsae Şampiyonasında Genç Erkekler Kategorisinde Türkiye 2. Olup, 6-7 Eylül de İstanbulda yapılacak olan Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında milli takım adına Sinop’u ve Türkiye’yi temsil edecekler.

Öğrencilerin eğitmeni olan Barış Tosun konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Öğrencilerimiz ile birlikte Ankara’da düzenlenen Türkiye Taekwondo Poomsae şampiyonasından elimiz boş dönmedik. İki öğrencimiz İstanbul’dan gerçekleşecek olan, Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında milli takım adına Sinop’u ve Türkiye’yi temsil edecekler. Şimdiden kendilerini kutluyor ve başarılar diliyorum. Beraber adım adım şampiyonluğa gidiyoruz.” Dedi.


Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v