Emniyetten Dev Operasyon
MEB KARAR ALDI!
Sinop’ta freni boşalan kamyonet üst geçide çarptı
Bu haber 22 Mayıs 2020, Cuma 12:45 tarihinde eklendi. 397 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Karantina Günleri Sona Erdi

Karantina Günleri Sona Erdi
Karantina Günleri Sona Erdi  

Yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Birleşik Arap Emirlikleri’nden Sinop’a gelen ve karantina sürecini tamamlayan vatandaşlar, memleketlerine uğurlandı. Testleri pozitif çıkan 4 kişi ise hastanede tedavi altına alındı. 


14 gün önce Birleşik Arap Emirlikleri’nden Sinop’a getirilen ve KYK’ya ait Mahmud Kefevi Kız Yurdunda karantinaya alınan 191 kişiden 187’si otobüslerle memleketlerine gönderildi. Testleri pozitif çıkan kişi ise Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. Evlerine gönderilen vatandaşlara fidan hediye edildi. Yurttan ayrılan vatandaşlar, karantina sürecinde kendilerine verilen hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yurt görevlilerine teşekkür etti.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Nurettin Yüksel; “
14 gün boyunca gözlem altında bulunduk. Muhteşem bir gözlem oldu. Karantinamız çok iyiydi. Bütün ilgililere ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Muhteşemdi. Hiçbir zorluk çekmedik. Bütün ihtiyaçlarımız karşılandı. Personel çok saygılıydı. Harikaydı. Her türlü ihtiyaçları dışarıdan alış verişlerimiz karşılandı. Çok iyi oldu yani. Biz gezmeye gitmiştik Dubai’ye. Birinci karantinaya girdik. Ama böyle olduğunu bilseydik koşa koşa gelirdik oradan uçakla uça uça gelirdik. İkincisine geldik ama çok memnun olduk. “ dedi.

Yetkililerin sosyal mesafe kuralına dikkat ederek uğurladığı 187 kişi, araçlarla memleketlerine uğurlandı.

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Yeni Tasarımımız Nasıl Olmuş?
Çok Kötü
Fena Değil
Güzel
Çok Güzel
Copyright © Sinop Flaş Haber - sinop haber, sinop haberleri, v